Священик УПЦ МП намагався винести церковне начиння з храму, який вже у складі Володимир-Волинської єпархії ПЦУ

11:21 | 12.02.2019 / Рубрика: Новини / 28 коментарів

10 лютого за повідомленням, яке надійшло у інформаційний відділ єпархії від жителів с. Сірнички Локачинського благочиння був зафіксований факт викрадення церковного начиння та літератури з їх Свято-Луківського храму священиком Василем Дем’яновським.

10 лютого між 21- 22 год. вечора жителі села побачили автомобіль священика біля храму. Звернувши увагу на те ,що він виносив щось з церкви люди відчули те підозрілим, повідомляють у Володимир-Волинській єпархії ПЦУ.

Адже, нещодавно у селі відбулись збори парафіян, які прийняли рішення приєднатись до Православної Церкви України. Священик відмовився перейти з громадою, і залишився вірним Московському патріархату.

Тому були викликані працівники поліції, які склали протокол по факту злочину. 

Нагадаємо, що священик Василь Дем’яновський не віддав ключі громаді, яка уже офіційно є у складі Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.

27 коментарі
 1. Ось і вся суть московських попів…

 2. Старий Порицьк / 12.02.2019 - 13:29 / Відповіcти

  Та всі попи сидять в церквах заради грошей. Побільше давайте грошей нехай собі машини купляють

  • Так може з цього й треба починати – що вся ця афера з томосом є нічим іншим як узаконеним державою церковним рейдерством і переділом власності а-ля хвацькі дев’яності “по-новому”?)))

   • Завтра якийсь сепар виграе вибори, привезе “томас” з расеї і будуть знову ділити храми

   • Коли до вас, сепарів, дійде, що незалежна держава повинна мати помісну церкву

    • Малолітнє , підростеш поймеш)

    • Та коли вже вельможний пан почне свою черепну коробочку хоч трошки включати коли ото своїм язиком по всім усюдам лепече?
     Пан хоч розуміє поняття “помісна”? Для пана, й для усіх інших “свідків томосу”, в тій цидулі новоявлений папа зі Стамбулу чітко прописав “… права Вселенського Престолу на Екзархат в Україні і священні ставропігії зберігаються неприменшеними”. І вже, як мінімум, з цього слідує, що на одній території (“по мєсту”) локалізується дві церкви – Константинопольський Патріархат і СЦУ (я уже не говорю про УПЦ, яка і наразі визнається усім православним світом, а не тільки Держдепом і Стамбулом), тому ніякої мови про дійсну помісність (а, значить, і автокефальність) й бути не може.
     А вцілому за “незалежна держава повинна мати помісну церкву” – це якась махрова тоталітарна хуторянщина, їй-бо))) Починаючи з того, що Україна, згідно Конституції (яку отакі от пани, прикриваючись своїми меркантильними містечковими інтересами, повсякчас, і оком не зморгнувши, паплюжать), – світська держава, а закінчуючи тим, що загальновизнаних помісних церков 14, а незалежних держав наразі на нашому глобусі – 195))) І це при тому, що з тих 14 помісних церков є такі, що охоплюють як цілі континенти, так і взагалі без “своєї” держави)))

     • віка / 13.02.2019 - 01:21 /

      Скажіть, будь ласка, хто вам в голову стільки гімна закачав?

     • Славік / 13.02.2019 - 07:09 /

      Аби шо ляпнути, пані асенізаторка? А по суті є шо відповісти/заперечити?

    • запитання / 13.02.2019 - 20:41 / Відповіcти

     назви хочаб одну НЕЗАЛЕЖНУ таку державу ?

 3. Православний / 12.02.2019 - 18:58 / Відповіcти

  Навіщо ПЦУ книги церковно-слов*янською мовою? Вони ж на української мови потребують.

 4. По суті для Славіка. За два=три місяці московська церква стане перед вибором: або перейти в ПЦУ, або називатися ПЦ російського паханату.От тоді спокійн, одне за одним все стне на своє місце. А коли після цього, московькі попи при підтримці Росіїї почнуть чинити бучу, то їх виметуть поганою мітлою як 5 колону москалів. Наш народ заслуговує на свою церкву, яка є єлементом незалежності держави і СПРИЯТИМЕ в налагодженні нормального життя в державі, а очільники цієї церкви не будіть сидіти на засіданні Ради оборони ворожої нам держави , а їхні попи не будуть освячувати зброю, яка вбиває наших хлопців. Тепер по суті все зрозуміло?

  • Не зрозуміло. Яким чином будь-яка церква може являтися елементом незалежності СВІТСЬКОЇ держави? Для прикладу – той же Вселенський Патріархат тулиться на території мусульманської (в більшості своїй) Туреччини. Однак при цьому Туреччина теж СВІТСЬКА держава. Зберіть мо’ всіляких rei’в, User’в та інших псевдокозаків і листом популярно втокмачте Ердогану, що з незалежністю ввіреної йому держави шось не то?)))

   • Те що православна церква-матір знаходиться в мусульманській країні ви тільки зараз побачили, коли гундяй побив горшки з Варфоломієм? Раніше ви цього не помічали , а тільки тепер, коли московські попи “взбодрились”. А те, що Онуфрій отримує нагороди від путіна ви також не бачите? Хто такий путін не пояснюю, а про елемент незалежності загугліть, бо мені впадло для упоротих розжовувати..

    • Бла-бла-бла, “какой прєкрасний пєнь, какой прєкрасний дєнь…”, хто про шо, а вшивий про лазню, і про все це не “впадло”, а от відповідь вже якось самі “загугліть”)))
     Хоча якось є сумніви, шановна, чи ви взагалі втелепали про шо мова?
     P.S. “Раніше ви цього не помічали…” викликає тільки гомеричний регіт))) В ті нюанси почав вникати либонь коли ще патріархами були Пимен з Димитрієм))) І те що Блаженніший Онуфрій отримує нагороди від Путіна (ага, орден Дружби Народів на річницю хрещення Русі, ще ДО ВІЙНИ) вас бентежить, а те, що Філарет з рук Москви має такий же орден, а на річницю хрещення Русі взагалі удостоєний Трудового Червоного Прапора – вам файно, га?)))
     P.P.S. І таки запитаю ще раз, повільно, виразно і по складам, щоб було зрозуміло навіть тим, хто в каструлі – чому СУВЕРЕННА Туреччина, територія якої є моцним осередком одразу двох релігійних течій з розряду найбільших, є СВІТСЬКОЮ державою???

  • Ти хоч поняття маеш що пишеш, з твоєї одної фрази все зрозуміло , тепер український “паханат” і не більше того
   Тут говориться що церква як така немае мати прив’язки до країни взагалі , а ти тупенька ходила в московському все життя , а зараз “викачалось гівно з голови?) ” І прозріння прийшло

  • ну вона ж писала, шо в неї з головою шось не те…

   • Думаю, що в дурдомі трудно щось пояснювати його пацієнтам, а особливо тим глолова чиїх засрана гундяєвсько-путінською пропагандою і проповідями їхніх попів. Вам, а потім ше і вашим дітям, недоумки, залишається лише проголосувати за бойка чи щесь шось на нього подібне ( з косою чи без, або за того що два слова українською не звяже) і решту все життя проходити з оголеною сракою і плакатись на погану владу і погане життя в Україні.І мені вас не буде шкода, бо такі олені “бе мозгів і без коріння” на таке заслуговують

    • Краще непиши нічого, ти й по житті таке нездале , як і коментарі.

     • віка / 14.02.2019 - 08:29 /

      А тепер подивись , чи варто тобі тут писати: а) приставка “не” з дієсловами пишеться окремо;
      б) в кінці питатального речення ставиться знак питання;
      в) питальні речення, зазвичай, не вставляють в розповідні, виділяючи комами. Так що почни з себе, двійочник. Школу не треба було пропускати.

    • Справжнє недоумство – то скрізь вихваляти Порошенка і одночасно ганити Бойка, ніскілечки не усвідомлючи, що вони грають в одній команді)))

     • віка / 14.02.2019 - 07:59 /

      Ти це путіну розкажи про Порошенка і Бойка. Він може повірить, бо в тебе капєц, бачу, яке усвідомлення.На решту коментів не відповідаю, бо то всьо безмозглі дрочильники клавіатури.

     • віка / 14.02.2019 - 08:45 /

      А це тобі ще про “елемент незалежності”. Щойно натрапила в новинах. Якщо цікаво, то загугли:”На границе задержали скандально известного епископа УПЦ МП Юрия Харона”.

     • Славік / 16.02.2019 - 17:10 /

      Пані, зробіть вумний вираз обличчя і розкажіть сама собі перед дзеркалом (тільки щоб сама зрозуміла), чому на “прямій” той же бойкій не злазить з екрану, а, наприклад, йульу чи зеленого відразу ріжуть навіть з прямих ефірів?))) Безпрецендентна свобода слова, га?))) І вишки вже не він дерибанив, і взагалі білий й пухнастий – бо може люд зі “злочинної влади” вже не такий й злочинний, коли грає в твоїй команді, еге ж?))) А Путін і так усе вже знає – ваш чоколадний по телефону, думаю, давно все доповів)))

     • Славік / 16.02.2019 - 17:38 /

      За Гедеона – так і не зрозумів шо пані хоче цим сказати???
      Ні в чому він не гірший і не кращий у своїх діяннях від тих же бодай Зорі чи Драбинка, за винятком того, що ніколи не ухилявся в розкол. Те, що має декілька громадянств – то пусте – як бачимо з показового суду над Супрун, у нашій державі то не є більша провина, чим, наприклад, нетрадиційна сексуальна орієнтація. А якщо взяти хоч того ж католикоса УГКЦ Святослава – він взагалі давно відкрито говорить, що у нього є, як мінімум, ще паспорт Ватикана, але до нього досі нуль претензій. Чудасія та й годі – так пані?)))

    • тільки пеця знищить спадщину совка ! геть трубу, аес і залишки доріг ! пеця – наш президент !

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Погляд

“Тендерознавці” всюди або Читай закони не перед сном
Можливо, це тепер культура суспільства така, що людина, не розібравшись, пише про свої «сенсаційні відкриття» в соцмережі, банально сподіваючись отримати за це трохи лайків. ...

Новини

17 лютого, Неділя
19:36
Волинська біатлоністка виборола «срібло» на чемпіонаті в Канаді
18:42
Акція на підтримку українських політв’язнів пройшла в центрі Мюнхена
18:33
«Княжна Володимира-2019»: претендентки на титул розповідають про себе. Частина 1.
17:41
Невідомі вдруге за місяць пошкодили могилу Карла Маркса в Лондоні
17:37
Громада «за», а священик «проти»: у селі Бужанка відбулися збори щодо переходу до ПЦУ 5
16:38
Економіка України наздожене Польщу через 50 років, – розповіли у Мінфіні 8
15:42
Громада села П’ятидні одноголосно вирішила перейти до ПЦУ 2
15:14
В Україні з’явиться ще один міжнародний аеропорт
14:42
«Золотого ведмедя» на Берлінале отримав фільм «Синоніми»
13:18
Затоплення шахти у Зімбабве: загинуло 22 гірника
12:17
Перший у Володимирі-Волинському храм перейшов до ПЦУ 20
11:28
У Канаді зійшли з рейок 37 вагонів з нафтою
10:13
У Києві чоловік нацькував бійцівського пса на патрульних, собаку застрелили 1
09:24
З 1 березня пенсії зростуть щонайменше на 17 відсотків
08:12
Фейсбук буде видаляти інформацію про шкідливість вакцинування
06:49
У Тернополі поховали рідного брата митрополита Михаїла
04:36
Розповіли про оформлення послуги «Муніципальна няня» 1
02:14
Дослідження виявили, що самооцінка жінки залежить від того, скільки часу вона проводить у соцмережах 2
16 лютого, Субота
23:48
У Любомлі рятувальники розповіли селянам про безпеку життєдіяльності
22:34
ДТП у Луцьку: автівка влетіла в житловий будинок
Усі новини