Священик УПЦ МП намагався винести церковне начиння з храму, який вже у складі Володимир-Волинської єпархії ПЦУ

11:21 | 12.02.2019 / Рубрика: Новини / 28 коментарів

10 лютого за повідомленням, яке надійшло у інформаційний відділ єпархії від жителів с. Сірнички Локачинського благочиння був зафіксований факт викрадення церковного начиння та літератури з їх Свято-Луківського храму священиком Василем Дем’яновським.

10 лютого між 21- 22 год. вечора жителі села побачили автомобіль священика біля храму. Звернувши увагу на те ,що він виносив щось з церкви люди відчули те підозрілим, повідомляють у Володимир-Волинській єпархії ПЦУ.

Адже, нещодавно у селі відбулись збори парафіян, які прийняли рішення приєднатись до Православної Церкви України. Священик відмовився перейти з громадою, і залишився вірним Московському патріархату.

Тому були викликані працівники поліції, які склали протокол по факту злочину. 

Нагадаємо, що священик Василь Дем’яновський не віддав ключі громаді, яка уже офіційно є у складі Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.

27 коментарі
  1. Ось і вся суть московських попів…

  2. Старий Порицьк / 12.02.2019 - 13:29 / Відповіcти

    Та всі попи сидять в церквах заради грошей. Побільше давайте грошей нехай собі машини купляють

    • Так може з цього й треба починати – що вся ця афера з томосом є нічим іншим як узаконеним державою церковним рейдерством і переділом власності а-ля хвацькі дев’яності “по-новому”?)))

      • Завтра якийсь сепар виграе вибори, привезе “томас” з расеї і будуть знову ділити храми

      • Коли до вас, сепарів, дійде, що незалежна держава повинна мати помісну церкву

        • Малолітнє , підростеш поймеш)

        • Та коли вже вельможний пан почне свою черепну коробочку хоч трошки включати коли ото своїм язиком по всім усюдам лепече?
          Пан хоч розуміє поняття “помісна”? Для пана, й для усіх інших “свідків томосу”, в тій цидулі новоявлений папа зі Стамбулу чітко прописав “… права Вселенського Престолу на Екзархат в Україні і священні ставропігії зберігаються неприменшеними”. І вже, як мінімум, з цього слідує, що на одній території (“по мєсту”) локалізується дві церкви – Константинопольський Патріархат і СЦУ (я уже не говорю про УПЦ, яка і наразі визнається усім православним світом, а не тільки Держдепом і Стамбулом), тому ніякої мови про дійсну помісність (а, значить, і автокефальність) й бути не може.
          А вцілому за “незалежна держава повинна мати помісну церкву” – це якась махрова тоталітарна хуторянщина, їй-бо))) Починаючи з того, що Україна, згідно Конституції (яку отакі от пани, прикриваючись своїми меркантильними містечковими інтересами, повсякчас, і оком не зморгнувши, паплюжать), – світська держава, а закінчуючи тим, що загальновизнаних помісних церков 14, а незалежних держав наразі на нашому глобусі – 195))) І це при тому, що з тих 14 помісних церков є такі, що охоплюють як цілі континенти, так і взагалі без “своєї” держави)))

          • віка / 13.02.2019 - 01:21 /

            Скажіть, будь ласка, хто вам в голову стільки гімна закачав?

          • Славік / 13.02.2019 - 07:09 /

            Аби шо ляпнути, пані асенізаторка? А по суті є шо відповісти/заперечити?

        • запитання / 13.02.2019 - 20:41 / Відповіcти

          назви хочаб одну НЕЗАЛЕЖНУ таку державу ?

  3. Православний / 12.02.2019 - 18:58 / Відповіcти

    Навіщо ПЦУ книги церковно-слов*янською мовою? Вони ж на української мови потребують.

  4. По суті для Славіка. За два=три місяці московська церква стане перед вибором: або перейти в ПЦУ, або називатися ПЦ російського паханату.От тоді спокійн, одне за одним все стне на своє місце. А коли після цього, московькі попи при підтримці Росіїї почнуть чинити бучу, то їх виметуть поганою мітлою як 5 колону москалів. Наш народ заслуговує на свою церкву, яка є єлементом незалежності держави і СПРИЯТИМЕ в налагодженні нормального життя в державі, а очільники цієї церкви не будіть сидіти на засіданні Ради оборони ворожої нам держави , а їхні попи не будуть освячувати зброю, яка вбиває наших хлопців. Тепер по суті все зрозуміло?

    • Не зрозуміло. Яким чином будь-яка церква може являтися елементом незалежності СВІТСЬКОЇ держави? Для прикладу – той же Вселенський Патріархат тулиться на території мусульманської (в більшості своїй) Туреччини. Однак при цьому Туреччина теж СВІТСЬКА держава. Зберіть мо’ всіляких rei’в, User’в та інших псевдокозаків і листом популярно втокмачте Ердогану, що з незалежністю ввіреної йому держави шось не то?)))

      • Те що православна церква-матір знаходиться в мусульманській країні ви тільки зараз побачили, коли гундяй побив горшки з Варфоломієм? Раніше ви цього не помічали , а тільки тепер, коли московські попи “взбодрились”. А те, що Онуфрій отримує нагороди від путіна ви також не бачите? Хто такий путін не пояснюю, а про елемент незалежності загугліть, бо мені впадло для упоротих розжовувати..

        • Бла-бла-бла, “какой прєкрасний пєнь, какой прєкрасний дєнь…”, хто про шо, а вшивий про лазню, і про все це не “впадло”, а от відповідь вже якось самі “загугліть”)))
          Хоча якось є сумніви, шановна, чи ви взагалі втелепали про шо мова?
          P.S. “Раніше ви цього не помічали…” викликає тільки гомеричний регіт))) В ті нюанси почав вникати либонь коли ще патріархами були Пимен з Димитрієм))) І те що Блаженніший Онуфрій отримує нагороди від Путіна (ага, орден Дружби Народів на річницю хрещення Русі, ще ДО ВІЙНИ) вас бентежить, а те, що Філарет з рук Москви має такий же орден, а на річницю хрещення Русі взагалі удостоєний Трудового Червоного Прапора – вам файно, га?)))
          P.P.S. І таки запитаю ще раз, повільно, виразно і по складам, щоб було зрозуміло навіть тим, хто в каструлі – чому СУВЕРЕННА Туреччина, територія якої є моцним осередком одразу двох релігійних течій з розряду найбільших, є СВІТСЬКОЮ державою???

    • Ти хоч поняття маеш що пишеш, з твоєї одної фрази все зрозуміло , тепер український “паханат” і не більше того
      Тут говориться що церква як така немае мати прив’язки до країни взагалі , а ти тупенька ходила в московському все життя , а зараз “викачалось гівно з голови?) ” І прозріння прийшло

    • ну вона ж писала, шо в неї з головою шось не те…

      • Думаю, що в дурдомі трудно щось пояснювати його пацієнтам, а особливо тим глолова чиїх засрана гундяєвсько-путінською пропагандою і проповідями їхніх попів. Вам, а потім ше і вашим дітям, недоумки, залишається лише проголосувати за бойка чи щесь шось на нього подібне ( з косою чи без, або за того що два слова українською не звяже) і решту все життя проходити з оголеною сракою і плакатись на погану владу і погане життя в Україні.І мені вас не буде шкода, бо такі олені “бе мозгів і без коріння” на таке заслуговують

        • Краще непиши нічого, ти й по житті таке нездале , як і коментарі.

          • віка / 14.02.2019 - 08:29 /

            А тепер подивись , чи варто тобі тут писати: а) приставка “не” з дієсловами пишеться окремо;
            б) в кінці питатального речення ставиться знак питання;
            в) питальні речення, зазвичай, не вставляють в розповідні, виділяючи комами. Так що почни з себе, двійочник. Школу не треба було пропускати.

        • Справжнє недоумство – то скрізь вихваляти Порошенка і одночасно ганити Бойка, ніскілечки не усвідомлючи, що вони грають в одній команді)))

          • віка / 14.02.2019 - 07:59 /

            Ти це путіну розкажи про Порошенка і Бойка. Він може повірить, бо в тебе капєц, бачу, яке усвідомлення.На решту коментів не відповідаю, бо то всьо безмозглі дрочильники клавіатури.

          • віка / 14.02.2019 - 08:45 /

            А це тобі ще про “елемент незалежності”. Щойно натрапила в новинах. Якщо цікаво, то загугли:”На границе задержали скандально известного епископа УПЦ МП Юрия Харона”.

          • Славік / 16.02.2019 - 17:10 /

            Пані, зробіть вумний вираз обличчя і розкажіть сама собі перед дзеркалом (тільки щоб сама зрозуміла), чому на “прямій” той же бойкій не злазить з екрану, а, наприклад, йульу чи зеленого відразу ріжуть навіть з прямих ефірів?))) Безпрецендентна свобода слова, га?))) І вишки вже не він дерибанив, і взагалі білий й пухнастий – бо може люд зі “злочинної влади” вже не такий й злочинний, коли грає в твоїй команді, еге ж?))) А Путін і так усе вже знає – ваш чоколадний по телефону, думаю, давно все доповів)))

          • Славік / 16.02.2019 - 17:38 /

            За Гедеона – так і не зрозумів шо пані хоче цим сказати???
            Ні в чому він не гірший і не кращий у своїх діяннях від тих же бодай Зорі чи Драбинка, за винятком того, що ніколи не ухилявся в розкол. Те, що має декілька громадянств – то пусте – як бачимо з показового суду над Супрун, у нашій державі то не є більша провина, чим, наприклад, нетрадиційна сексуальна орієнтація. А якщо взяти хоч того ж католикоса УГКЦ Святослава – він взагалі давно відкрито говорить, що у нього є, як мінімум, ще паспорт Ватикана, але до нього досі нуль претензій. Чудасія та й годі – так пані?)))

        • тільки пеця знищить спадщину совка ! геть трубу, аес і залишки доріг ! пеця – наш президент !