<

Стартував чемпіонат Володимир-Волинського району з футболу. Фоторепортаж

13:24 | 9.07.2016 / Володимир / , /
65

Районний Володимир-Волинський чемпіонат з футболу стартував 9-го липня у селі Зимне.  Участь у змаганнях бере 10-ть команд.

В перший день чемпіонату заплановано провести три гри: Зимне-Овадне, Селець-Устилуг (початок об 18-й годині), Березовичі-Бубнів (початок об 18-й годині). Перший населений пункт, зазначений у парі, приймає на своєму полі.

В дощову погоду та після привітань футболістів розпочався перший матч сезону, який триватиме до кінця літа. Зауважимо, що на початку гри головний суддя змагань Володимир Гнатюк звернувся до футболістів з проханням грати обережно, адже мокре поле та й на початку першого тайму ще наносили розмітку поля.

Після 2-х таймів тривалістю по 45-ть хвилин в першому матчі перемогу здобула команда Зимного з рахунком 8:0.

Окрім зазначених трьох матчів ще дві гри відбудуться в неділю 10-го липня о 10-й годині: Заріччя-Володимирівка (на стадіоні в Суходолах) та гратимуть ще команди “Модерн”-Льотниче (на полі Радгосп “Військовий”).

Чемпіонат пройде за круговою системою в 9-ть турів. Інтернет-видання “БУГ” слідкуватиме за матчами районного чемпіонату.