<
У Шацькому районі вітали ветерана-фронтовика Королюка Олек­сандра Григоровича

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:47 | 28.04.2015 / Шацьк / , /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

Зустріч чергового життєвого ювілею для лю­дини – це завжди знакова та радісна подія у житті. А особливо тоді, коли ювілей – 90-річний.

Саме з цією поважною датою вітали ветерана-фронтовика Королюка Олек­сандра Григоровича, жителя с. Пульмо, його односельчани та колеги по роботі – педагоги Пульмівської школи, сільський голова Федір Гловацький, ветерани району Костянтин Чесноков та Степан Королюк, голова Шацької районної ради ветеранів Адам Дударчук та голова первинної ветеранської організації Петро Занюк, а також голова Шацької районної ради Сергій Віннічук, – пише Шацький Край.

Майже 45 років свого життя віддав ювіляр роботі в школі, його любили учні, цінували досвід колеги, тож і урочистості для тепе­рішнього шанованого ювіляра також організували колеги-педагоги саме в стінах рідної Пульмівської школи.

Нелегким було життя Олександра Григоровича. Обпалене вій­ною, випробуване повоєнними злиднями та турботами. Але не зважаючи на все, чоловік завжди тягнувся до науки, мріяв працю­вати у школі. За підтримку, неоціненний вчительський і життєвий досвід дякували у вітальних словах колеги та колишні учні Олек­сандра Королюка на чолі з директором школи Валентиною Куран. Згадував свої шкільні роки та роботу у педагогічному колективі і сільський голова Федір Гловацький. Саме його та багатьох ви­пус­кників школи вчив ювіляр, тож і багато хто з них, беручи приклад із улюбленого вчителя, обрали фах педагога.

Щиро вітав побратима Костянтин Чесноков, почесний голова ра­йонної ради ветеранів, з яким, можна сказати, пліч-о-пліч про­працювали на педагогічній ниві та у ветеранській організації аж 66 років. І по бойовому наказав жити ювілярові до сотні років. На що Олександр Королюк лиш здивовано відповів: «А чого так мало?».

Із захопленням та від усього серця зичив довголіття та здоров’я Сергій Віннічук, а в знак поваги вручив ювіляру почесну грамоту, квіти та подарунок. Від ветеранів району, бойових побратимів ві­тав поважного пульмівчанина й Адам Дударчук, вручивши квіти. Віршовані побажання довгожителю дарували учні школи.

В день ювілею зібралася до батька вся родина – два сини – Во­лодимир та Ярослав, невістка, внук з дружиною та правнук Макарчик. Є чим гордитися ювіляру, адже виховав разом із дру­жиною Галиною Павлівною чудових синів, один з яких – Володимир – працював кореспондентом у газеті «Голос України», присвя­тив­ши журналістиці 33 роки, а Ярослав, закінчивши Львівський медичний інститут, у даний час працює лікарем-психологом у Ль­вів­ській обласній психіатричній лікарні.

Дякуючи усім за вітання, Олександр Королюк пообіцяв: наказ дожити до ста обов’язково виконає!

acf133e1ab91e0adecc03d110aceb01f


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Жовтня, Неділя
30 Вересня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі