У Шацьку планують розширити сміттєзвалище

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:58 | 9.02.2019 / Рубрика: Шацьк / Позначка: , / Прокоментуй!

Шацька селищна рада хоче розширити діючий полігон твердих побутових відходів.

Відповідну заяву про наміри орган місцевого самоврядування опублікував у районній газеті «Шацький край», – повідомляє Район.Шацьк.

У заяві йдеться про наміри з будівництва другої черги полігону твердих побутових відходів, який розташований за межами населених пунктів в урочищі Посич (там знаходиться діючий полігон ТПВ, який вже вичерпує свої ресурси).

У характеристиці діяльності (об’єкта) зазначено, що це нове будівництво ділянки складування ІІ черги експлуатації полігону твердих побутових відходів (ТПВ).

Під час будівництва задіюватимуть автотранспорт і спецтехніку. Соціально-економічна необхідність проектованої діяльності – приймання, складування та захоронення твердих побутових відходів з подальшою рекультивацією території полігону з метою зменшення шкідливого впливу полігону ТПВ на навколишнє середовище та здоров’я людей.

За технічними даними, полігон зможе приймати 8 363 м³ (5 018 т) сміття на рік. Під полігон планують відвести площу в 3 гектари.

Викиди в атмосферне повітря будуть в межах гранично допустимої концентрації, скиди стічних вод: в межах допустимої концентрації.

Аби захистити прилеглу територію від впливу сміття, передбачається улаштування водонепроникного екрану; пошарове складування, ущільнення та присипка ТПВ мінеральним ґрунтом; захист ділянки складування ТПВ від затоплення зливовими та талими водами; захист прилеглої території від забруднення фільтратом та легкими фракціями ТПВ; захисне огородження по периметру полігону; рекультивація території полігону після його завантаження.

«Можливі впливи проектованої діяльності (при будівництві) на навколишнє середовище і види впливів на: клімат і мікроклімат – відсутні; повітряне – викиди продуктів мікробіологічного розкладу біомаси відходів (біогаз); викид в атмосферу забруднюючих речовин спецтехніки під час будівництва; водне – відведення фільтрату; грунт – утворений фільтрат; рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти – відсутні; навколишнє соціальне середовище – відсутні; навколишнє техногенне середовище – відсутні», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до закону України «Про планування і забудову територій» та законодавчих документів скарги та пропозиції стосовно планової діяльності подавати в органи місцевого самоврядування протягом двох тижнів з дня публікації «Заяви про наміри» в ЗМІ, тобто з 7 лютого 2019 року.

Вайбер

Додати коментар


Погляд

Директорка Нововолинського ЖКО Чайка завжди намагається нав’язати свої умови, не дослухається до орендарів та свідомо ігнорує їх потреби
З моменту передачі приміщень в комунальну власність в 2004-го року генеральний директор ЖКО, депутат Нововолинської міської ради Чайка О. І. постійно конфліктує з орендарями. ...

Новини

21 Жовтня, Середа
05:41
Розповіли, які статки у новопризначеного заступника голови Волинської ОДА
03:55
Родинам загиблих у авіакатастрофі під Чугуєвом виплатили компенсації
01:46
100 000 гривень «коту під хвіст», або як у Нововолинську неякісно виклали бруківку на могилі УПА
20 Жовтня, Вівторок
23:49
Жовтневий вечір у Володимирі-Волинському
23:45
Лікарі будуть вирішувати, кого рятувати, коли щодоби виявлятимуть по 20 тисяч хворих із COVID-19, – Степанов
22:12
Повідомили, які послуги у Володимир-Волинському ТМО пацієнти з COVID-19 отримають безкоштовно в разі госпіталізації
20:46
Зимнівська ОТГ перемогла у конкурсі «Дієва громада»
20:15
«Всю вулицю Маяковського заасфальтували»: звітом Сапожнікова обурені нововолинці, які там мешкають і залишилися без дорожнього покриття
19:49
Я щаслива від реалізації навіть найменшого проєкту, – Оксана Піцик розповіла про те, яким бачить майбутнє Смідинської ОТГ
19:20
Як правильно заповнити бюлетень та голосувати в умовах карантину: виборцям нагадали правила поведінки на дільницях
18:51
Магазин «Family Тісто» відчинився у Володимирі-Волинському 1
17:53
У Нововолинську невідомі труять котів: одного вдалося врятувати
17:21
Судитимуть посадовців лісництва за незаконну порубку дерев на 17,6 мільйона гривень у Турійському районі
16:49
Пліснява, грибок та баняки з водою: показали, в яких жахливих умовах живе сім’я в багатоповерхівці Нововолинська 1
16:16
Ярослав Кондисюк про ГО «Нова ідея», депутатську діяльність та необхідність створення умов для спортивної молоді
15:50
«Знаю Ігоря Пальонку, як людину слова»: директор агротехнічного коледжу підтримує кандидата на посаду міського голови Володимира
15:17
В Україні запровадили чотири рівні коронавірусної небезпеки
14:43
Гірники і гендиректор ДП «Волиньвугілля» дійшли консенсусу: шахту №9 намагатимуться врятувати 1
13:53
«Розпивали алкоголь, бігали голі та кричали»: потяг «Львів – Київ» зупинили через двох неадекватних дівчат
13:12
Розбили скло прямо під вікнами: у приватному секторі Нововолинська обікрали автомобіль
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі