<
У Шацьку відбулися змагання з бігу на ковзанах

01:49 | 14.01.2022 / Шацьк / , /
Перегляди
275
/ Коментарі відсутні

Активісти громадської організації смт Шацьк «Шаковель» створили на одному з найпопулярніших у селищі озер – Великому Чорному – чудовий каток, а 12-го січня там вперше організували змагання з бігу на ковзанах.

Ідею реалізували спільно з Шацькою селищною радою та Молодіжною радою Шацька. І хоч часу в організаторів було обмаль, до участі в змаганнях зареєструвалися 60 учасників віком від 9 до 20 років, – йдеться на сайті Шацької громади.

Всім безкоштовно видали ковзани та засоби захисту. На початку запросили до слова рятувальників, які нагадали учасникам правила поведінки на кризі, а впродовж заходу стежили за тим, щоб катання було безпечним. Крім того, на березі озера був присутній медик – на випадок травм.

Змагання відбувалися в таких номінаціях: індивідуальні (хлопці і дівчата віком до 16 і від 16 років) та командні забіги. Хлопці бігли на ковзанах дистанцію 650 м, дівчатка – наполовину меншу. В результаті грамоти і призи отримали ті, які в своїй номінації показали найкращу швидкість, а саме: наймолодша учасниця Оксана Степанюк, володарі перших місць: Світлана ТуричВолодимир Семерей, Богдан Натальчук та команда у складі Івана Кропивника і Володимира Семерея (хлопцям дістався ще й головний приз – кубок).

Нагороди і подарунки вручили також Івану Кропивнику (2 місце), Миколі Положевцю (3 місце), Дарині Ващук, Уляні Львович (3 місце), Богдані Положевець (2 місце), Миколі Голубчуку (3 місце), Іллі Редьку, Максиму Трохимуку (2 місце), командам у складі Владислава Занюка та Анастасії Крат (3 місце), Антона Дударчука та Артема Забродоцького (2 місце).

І ковзанярів, і вболівальників організатори впродовж двох годин зігрівали гарячим трав’яним чаєм та пропонували їм солодощі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Грудня, Субота
2 Грудня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі