<
Нині у Шацькій громаді знайшли прихисток близько 800 переселенців

21:20 | 26.06.2022 / Шацьк / , /
Перегляди
192
/ Коментарі відсутні

У перші місяці повномасштабних військових дій в Україні у Шацькій громаді знайшли тимчасове житло до півтори тисячі переселенців. Нині ж їх дещо поменшало, бо дехто повернувся додому.

Про це повідомив голова Шацької територіальної громади Сергій Карпук, – пишуть Волинські Новини.

Зі слів Карпука, нині в громаді мешкають близько 800 осіб з числа вимушених переселенців. Однак точну цифру сказати важко, адже дані змінюються.

«Станом на сьогодні у нас близько 800 осіб, але йде постійна міграція. Там, де не курортна зона, можна порахувати. А в нас постійно хтось приїжджає, хтось їде. Крім того, не всі з’являються у селищну раду, щоб стати на облік.

Коли ще спочатку приїжджали люди, то вони реєструвалися, щоб отримати якісь виплати. Тоді десь було й до півтори тисячі людей. Сьогодні ж мало приходять реєструватися, тому встановити точну кількість важко», – пояснив він.

До слова, у березні у Шацькому будинку культури відкрили пункт допомоги вимушеним переселенцям, куди вони могли прийти й вибрати одяг для дітей чи дорослих, постіль, дитяче харчування.

До речі, станом на 13 червня Волинська область з початку війни прийняла 68 405 вимушено евакуйованих осіб з інших регіонів. На початку червня уряд розподілив кошти на компенсацію видатків власникам житлових приміщень приватного житлового фонду, які безоплатно розміщували в них внутрішньо переміщених осіб. За квітень поточного року Волині передбачено на ці потреби 3,9 мільйона гривень.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
30 Травня, Вівторок
29 Травня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі