<

«Шахтар» розгромив «Дніпро-1» у Харкові: 4 голи за 25 хвилин

03:42 | 5.03.2020 / Новини / /
1

У 21-му турі української Прем’єр-ліги донецький «Шахтар» переміг «Дніпро-1» з рахунком 4:1. Матч відбувся у Харкові.

Про це інформує УНІАН.

“Гірники” дуже активно почали матч і поховали інтригу вже в перші 25 хвилин.

На четвертій хвилині Кривцов завершив точним ударом подачу з кутового. Потім Адамюк зрізав м’яч у свої ворота після удару Мораєса. На 19-й хвилині Тайсон зробив рахунок 3:0, а на 23-й Коноплянка вдало зіграв на добиванні – 4:0.

Надалі гра заспокоїлася, але “Шахтар” продовжував володіти перевагою і створювати небезпечні моменти. “Дніпру-1” вдалося забити лише гол престижу – на 82-й хвилині Супряга реалізував пенальті після гри рукою від Бондаря.

“Шахтар” має 56 очок і випереджає “Зорю” на 13 пунктів, очолюючи турнірну таблицю УПЛ. “Дніпро-1” має 22 очки і йде восьмим.

Варто відзначити, що в минулому турі дніпряни обіграли “Динамо” з рахунком 3:1.

“Шахтар” – “Дніпро-1” – 4:1

Голи: Кривцов, 5, Адамюк, 9 (автогол), Тайсон, 19, Коноплянка, 24 – Супряга, 82 (з пенальті).

“Шахтар”: Пятов, Додо, Кривцов (Бондар, 60), Матвієнко, Ісмаїлі, Майкон, Степаненко, Тете, Тайсон, Коноплянка (Бондаренко, 70), Мораєс (Фернандо, 74).

“Дніпро-1”: Юрчук, Адамюк, Лопирьонок, Логінов, Шаповал, Кравченко (Батагов, 63), Ді Франко, Чичиков (Тейлор, 46), Вакулко, Назаренко, Хобленко (Супряга, 46).

Попередження: Бондар – Логінов, Ді Франко, Назаренко, Шаповал.