<

“Шахтар” обіграв “Динамо” та в дванадцяте виграв Кубок України

00:47 | 10.05.2018 / Новини /
2

Київське “Динамо” і донецький “Шахтар” провели фінальний поєдинок Кубку України з футболу, який відбувся на “Дніпро-Арені”.

Стартова 45-хвилинка запам’яталася обережними діями обох команд. Найгостріший шанс виник під завісу половини, коли Степаненко з гострого кута пробив у стійку, м’яч потрапив у Бойка і котився до воріт, але голкіпер встиг у стрибку зафіксувати ігровий снаряд, передає кореспондент УНН.

У дебюті другої половини “Шахтар” досяг своєї цілі. Провал “динамівців” на лівому фланзі захисту призвів до прострілу Богдана Бутка на дальню стійку. Там головний бомбардир клубу Факундо Феррейра доправив м’яч у сітку воріт. Супер шанс зрівняти рахунок втратив на 56 хвилині Артем Бесєдін. Форвард не зумів переграти Пятова при виході віч-на-віч.

Однак, згодом “помаранчево-чорні” зуміли подвоїти результат. Підступний штрафний Ракицького прийшовся у противохід Бойку — 0:2. Кияни шукали можливості біля воріт донеччан. Найгостріший момент виник у Беньяміна Вербича — П’ятов здійснив сейв.

Таким чином, “Шахтар” став 12-кратним володарем Кубку України, обігнавши за кількістю Кубків “Динамо” на один.