«Шахтар» буде грати у груповому етапі Ліги Чемпіонів

10:49 | 26.08.2021 / Новини / , /
162
/ коментарі 2

25-го серпня на ОСК Металіст у Харкові відбувся матч-відповідь «Шахтар- Монако», який закінчився з рахунком 2:2.

Внаслідок двох матчів “гірники” пробилися до групового етапу Ліги Чемпіонів, повідомляє Футбол 24.

Перший тайм був повністю за французами. “Монако” пресингував, краще грав у відборі м`яча і завдав за перші 45-ть хвилин 13 ударів, з них – чотири у площину воріт. У “гірників” було чотири удари і жодного у рамку воріт.

На 18-й хвилині “Монако” повів у рахунку. На 39-й хвилині Бен-Єддер вискочив у штрафному майданчику з-за спини Миколи Матвієнка і вдруге у цій грі пробив П`ятова – 2:0.

На 74-й хвилині “Шахтар” скорочує розрив у рахунку. Після пасу від Алана Патріка з семи метрів у кут воріт пробив Марлос – 2:1.

Перша додаткова 15-хвилинка пройшла за рівної гри і без особливих моментів біля воріт. На 115-й хвилині “Шахтар” зрівнює рахунок і виходить уперед за сумою двох матчів. Михайло Мудрик по флангу забіг у штрафний майданчик і після удару українця м`яч зрикошетив від ноги захисника “Монако” і залетів у кут воріт – 2:2.

Рахунок за сумою двох матчів став 3:2 на користь “Шахтаря”.

Нагадаємо, у збірної України з футболу з’явився новий тренер.