<
Серед загиблих окупантів є мобілізовані тиждень чи два тому, – Зеленський

Цей запис опубліковано більш як рік тому
22:07 | 4.10.2022 / Новини / , , /
Перегляди
168
/ Коментарі відсутні

Російському командуванню потрібні якісь люди, щоб поставити їх на місце загиблих, а коли й ці нові загинуть, відправлять іще людей. Так воює росія. Так вона і програє.

Про народи росії не можна сказати того ж, що й про український народ. Ніхто з тих, кого зараз відправляють на війну після злочинної мобілізації, не зможе пояснити, навіщо це йому особисто, чому він повинен ризикувати життям. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 3-го жовтня.

“Ми бачимо вже зараз серед загиблих окупантів і тих, хто був забраний просто тиждень чи два тому. Людей не готували до бойових дій, у них немає жодного досвіду, щоб воювати на такій війні. Але російському командуванню просто потрібні якісь люди – будь-які, – щоб поставити їх на місце загиблих. А коли й ці нові загинуть, надішлють іще людей. Так воює Росія. Так вона і програє”, – наголосив президент.

Зеленський підкреслив, що росії не допоможуть якісь псевдореферендуми, якісь оголошення про анексії, якісь там розмови про вигадані ними кордони, які намальовані незрозуміло де.

“Є чіткий і міжнародно визнаний кордон України. Є життя, яке ми повинні захистити. Є безпека, яку ми маємо відновити. І все це буде. Усе це ми робимо”, – резюмував він.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Грудня, Неділя
2 Грудня, Субота