<

Розпочалося оцифровування території Волинської та Львівської областей

Цей запис опубліковано більш як рік тому
22:22 | 8.11.2019 / Новини / /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

Державне аерогеодезичне підприємство розпочало оцифровування території Волинської та Львівської областей.

Про це йдеться на офіційному сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

“За допомогою найновітнішого аерофотолідарного комплексу Leica TerrainMapper, що є єдиним не лише в Україні, але і в країнах Східної Європи та СНД, розпочато оцифровування Волинської та Львівської областей. Виконавцем «пілотних» робіт є ДП “Державне аерогеодезичне підприємство”, – йдеться у повідомленні.

Планується створення 3D-моделі місцевості, наприклад, лісових масивів, окремих фрагментів забудови чи виробничих споруд, а також класифікації будівель, рослинності, ліній електромереж тощо.

Високоточне лазерне сканування з точністю до 5 см дозволить прогнозувати вірогідні зони затоплень, стане незамінним підґрунтям для проєктування доріг, зрошувань земель, ефективної інвентаризації лісів.

У Держгеокадастрі зазначають, що ці процеси є підґрунтям великої діджиталізії та переформатування всіх геопросторових даних на єдину високоточну основу:

“Отримані результати стануть основою для створення першої в Україні цифрової топографічної бази даних, фундаментом для створення Національної інфраструктури просторових даних та невіддільною складовою великого проєкту “Держава в смартфоні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі