<

Росіянка намагалась перевезти через волинську митницю ікру на майже 100 тисяч гривень

17:13 | 12.10.2021 / Новини / , , /
Перегляди
472
/ Коментарі відсутні

11-го жовтня на митному посту «Доманове» Волинської митниці вилучили партію продукції лососевих риб та ікри вартістю понад 97 тисяч гривень.

В зону митного контролю митного поста “Доманове” Волинської митниці з Республіки Білорусь по смузі “зелений коридор” заїхав автомобіль марки “Nissan X-Trail” під керуванням громадянина Російської Федерації, повідомляють у фейсбуці Волинської митниці.

Під час митного контролю та повного митного огляду згаданого транспортного засобу в багажному відділенні було виявлено 681 упаковку рибної продукції виготовленої в Російській Федерації.

Таким чином, громадянка Російської Федерації, що являлась власницею вантажу, порушила порядок проходження митного контролю та намагалась перемістити через митний кордон України товар, що відповідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації» обмежений чи заборонений до ввезення.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ст. 471 Митного кодексу України. Працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил, відповідно якого товар вилучено до рішення суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
5 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі