<
Росія розмістила ще одну дивізію біля кордону з Україною

09:04 | 19.09.2021 / Новини / , , /
Перегляди
700
/ коментарів 5

Країна-агресорка розгорнула нову мотострілецьку дивізію у прикордонному з Україною військовому окрузі.

Пункти постійного базування нової дивізії розташовані у Волгоградській області. Про це повідомляє Главком, посилаючись на пресслужбу «Южного воєнного округа РФ».

Нове військове з’єднання отримало назву «20-я мотострелковая дивизия».

До 2009 року у російські армії вже існувала дивізія з цим номером, але після реформи її скоротили до бригади з назвою «20-я гвардейская отдельная мотострелковая бригада».

Пункти постійного базування нової дивізії розташовані у Волгоградській області.

На базі бригади у місті Волгоград будуть розгорнуті військові частини:

  • «255-й гвардейский мотострелковый Сталинградско-Корсуньский Краснознамённый полк имени генерал-полковника М. С. Шумилова»
  • «944-й гвардейский самоходный артиллерийский Черновицко-Гнезненский Краснознамённый, орденов Суворова и Богдана Хмельницкого полк»
  • «358-й гвардейский зенитный ракетный Прикарпатско-Гнезненский орденов Кутузова, Богдана Хмельницкого и Красного Знамени полк»
  • «487-й отдельный противотанковый артиллерийский дивизион»
  • Окремий танковий батальйон колишньої «56-й десантнто-штурмовой бригады» переведений під Волгоград та перейменований у «428-й отдельный танковый Бобруйский ордена Ленина Краснознамённый ордена Суворова батальон» та так само введений у нову дивізію.

Відомо про розгортання на території бази колишньої «56-й десантнто-штурмовой бригады» у місті Камишин мотострілецького полку під іменуванням «242-й гвардейский мотострелковый Залещицкий ордена Ленина Краснознамённый орденов Суворова, Кутузова и Богдана Хмельницкого полк».

Мотострілецький полк має отримати на озброєння бронетранспортери БТР-82А.

Напередодні батальйонні тактичні групи одного зі сформованих мотострілецьких полків дивізії розпочали двосторонні тактичні навчання.

Маневри відбувались в умовах дії засобів радіо-електронної боротьби з приданими групами контрснайперської боротьби на полігоні Прудбой у Волгоградській області.


коментарів: 5
  1. Расєя така вєліка’ а наша ненька така маленька.. Я от одного не збагну, як буде война куди ж ми їх клятих акупантів закопувати то будем? Та і наши ж гектари більш під с/г призначення годяться! Хто своїм участком схоче ділитися?? Так шо москальски найманци поки не пізно издйте домой, водкі – нєт!
    Панааєхалі)..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Серпня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі