<

росія перекинула основні підрозділи на Донецький і Луганський напрямки

12:23 | 24.11.2022 / Новини / /
Перегляди
109
/ Коментарі відсутні

У Міністерстві оборони Великої Британії із посиланням на дані розвідки припустили, що за останні два тижні росія передислокувала основні підрозділи на Донецький і Луганський напрямки на Донбасі.

Військові аналітики зазначають, що з вересня по жовтень більшість ослаблених російських підрозділів повітрянодесантних військ були спрямовані на оборону підконтрольної Росії території на захід від Дніпра в Херсонській області. Про це пише Суспільне посилаючись на британську розвідку.

У розвідці зазначають, що деякі підрозділи могли посилити мобілізованими резервістами. Водночас там вважають, що погано навчені військовослужбовці можуть послабити “нібито елітний потенціал російських десантників”, тож росія, ймовірно, усе одно розподілить ці підрозділи в секторах, які вважаються особливо важливими.

“Потенційні оперативні завдання десантників включають підтримку оборони на ділянці Кремінь-Сватове Луганської області або посилення наступальних дій на місто Бахмут Донецької області”, — зазначають в британській розвідці.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Листопада, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі