<

Після матчу Росія-Англія вболівальники знову влаштували бійку

06:40 | 12.06.2016 / Новини / /
20

У Марселі на стадіоні “Велодром” збірна Англія та Росії завершили матч першого туру групи В в нічию 1:1.

Англійці заволоділи з перших хвилин ініціативою, перевершуючи в швидкості російських футболістів. Гра в основному проходила біля воріт Ігоря Акінфєєва. Англійці щосили намагалися розігнатися, а росіяни, навпаки, робили все, щоб загальмувати гру – передає УНН

Команда Роя Ходжсона володіла очевидною ігровою і територіальною перевагою, залишаючи росіянам лише право зачищати власні помилки. Статистика ударів у створ воріт після першого тайму 4:1 навіть не в повній мірі свідчила про перевагу на користь англійців і небезпек, що іноді спалахували в обороні номінальних гостей.

Друга 45-хвилинка пройшла за схожим сценарієм з першою половиною. За 20 хвилин до завершення основного часу після удару Вейна Руні м’яч потрапив у поперечку. Згодом Ерік Дайєр зі штрафного відправив м’яч у верхній кут воріт Акінфєєва. У компенсований арбітром час Березуцький зрівняв рахунок, встановивши фінальний результат.

Відзначимо, що в заявці збірної Англії всі футболісти виступають виключно із чемпіонату англійської Прем’єр-ліги. Нагадаємо, що Англія не поступалася в ігровий час в 23 матчах чемпіонату Європи, включаючи відбіркові ігри. Додамо також, Росія вже на протязі чотирьох зустрічей поспіль не може виграти, пропустивши в цих поєдинках вісім м’ячів.

Після закінчення зустрічі російські вболівальники, прорвавши оточення стюардів, прорвалися на трибуну шанувальників збірної Англії, сталася бійка.

Диктор по стадіону кілька разів по-російськи просив залишатися російських уболівальників на своїх місцях. Незадовго до закінчення матчу російські фанати на трибунах запалили два файєри і кинули дві ракетниці.

Жорстокі сутички між російськими та британськими фанатами тривали протягом усього дня. В результаті зіткнень троє вболівальників важко постраждали.