<

Реал у Києві переміг Ліверпуль та став переможцем Ліги чемпіонів

08:23 | 27.05.2018 / Новини /
1

Мадридський Реал у фіналі Ліги чемпіонів на НСК Олімпійський у Києві переміг Ліверпуль з рахунком 3:1.

У першому таймі в обох команд було мало небезпечних моментів. Зате були дві травми. Не змогли продовжити гру Салах – лідер і найкращий гравець Ліверпулю і Дані Карвахаль – основний правий захисник Реала.

У другому таймі спочатку забив Бензема після жахливої ​​помилки голкіпера Ліверпулю Каріуса. “Червоні” зрівняли рахунок зусиллями Мане. Але потім своє слово сказали Бейл й усе той же Каріус.

Спочатку Гарет забив фантастичний гол ударом через себе. А потім м’яч після дальнього удару Бейла у власні ворота закинув Каріус.

Реал виграє Лігу чемпіонів утретє поспіль й у 13-й раз у своїй історії. Обидва показники – абсолютні рекорди.