<

П’ятнадцятирічна українка вийшла в 1/16 фіналу Australian Open

10:26 | 17.01.2018 / Новини /
1

У другому колі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу 15-річній дебютантці змагань Марті Костюк протистояла 168-ма ракетка світу австралійка Олівія Роговська.

Вже на старті наша спортсменка виграла гейм на подачі супротивниці і повела 2:0. Далі тенісистки почали обмінюватися брейками. При рахунку 5:3 Костюк з 4-ї спроби реалізувала сетбол та виграла першу партію 6:3, передає кореспондент УНН.

Другий сет розпочався за аналогічним сценарієм – українка захопила лідерство (2:0). Проте австралійці з плином часу вдалося наздогнати юну візаві – 4:4. Переломити хід партії 15-річна Костюк змогла при рахунку 5:5 на табло. Саме тоді вона виграла подачу Роговської та довела гру до перемоги – 6:3, 7:5.

Примітно, що у 1/16 фіналу Костюк може зустрітися із лідером жіночого тенісу України Еліною Світоліною, якщо та подолає 59-ту ракетку світу – чешку Катеріну Синякову.

Зауважимо, що Костюк є наймолодшою учасницею турніру.