<
Путін відправляє воювати більше нацменшин, аби не мобілізовувати етнічних росіян

15:50 | 19.07.2022 / Новини / , /
Перегляди
231
/ коментарі 2

Володимир путін намагається покласти тягар війни в Україні на етнічні меншини, щоб уникнути проведення загальної мобілізації етнічних росіян.

Зокрема йдеться про війська з Чечні, Південної Осетії, Туви, Татарстану, Башкортостану, Чувашії та інших, інформує Українська правда.

Такі дії путіна можуть викликати опір в етнічних анклавах у росії. Зазначається, що в росії заснували рух «Нова Тува» – антивоєнну організацію, що складається з активістів тувинської нацменшини.

Це повідомлення примітне у контексті недавнього збільшення кількості регіональних добровольчих батальйонів, що базуються в росії, багато з яких належать до різних етнічних груп.

«Ці свідчення дозволяють припустити, що путін може не хотіти проводити загальну мобілізацію через небажання мобілізувати велику кількість етнічних росіян», – йдеться у дослідженні аналітиків.

Аналітики раніше відзначали переважання в Україні неетнічних російських батальйонів, до складу яких входять війська з Чечні, Південної Осетії, Туви, Татарстану, Башкортостану, Чувашії та інших.

Генштаб ЗСУ повідомив, що російське командування кидає військовослужбовців несловянських національностей у найризикованіші атаки, через це серед них росте невдоволення.


коментарів: 2
  1. а як він их відрізняе ? адже в пачпорті нац. не вказуеться ! по морде ліца, чи як ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
28 Січня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі