<
Призначили главу місії України при НАТО

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:39 | 30.07.2021 / Новини / /
Перегляди
196
/ коментарі 3

Президент України Володимир Зеленський призначив колишнього посла України в Британії Наталію Галібаренко главою місії України при НАТО.

Відповідний указ від 30-го липня розміщено на сайті глави держави, повідомляє Європейська правда.

“Призначити Галібаренко Наталію Миколаївну главою місії України при НАТО”, – сказано в документі.

Посада глави місії України при НАТО вакантна із серпня 2019 року.

Останнім повноцінним керівником місії України при НАТО був Вадим Пристайко, який у 2019 році спочатку став заступником голови адміністрації президента, а згодом – міністром закордонних справ. 

Після нього обов’язки голови місії виконував Олексій Селін. У 2020 році в.о. керівника місії України при НАТО став Георгій Толкачов.

20-го липня 2020 року Зеленський звільнив Наталію Галібаренко з посади посла України в Британії і призначив на цю посаду Вадима Пристайка.

Галібаренко була призначена надзвичайним і повноважним послом України у Сполученому Королівстві Великобританії і Північної Ірландії Петром Порошенком у серпні 2015 року.
коментарів: 3
  1. А робити що буде, подачки вимолювати, бігаючи по кабінетах чи посадять прямо на сходинках біля входу, щоб з протягнутою рукою випрошувала: “Христа раді…”

  2. А з іншого боку чинуша буде отримувати нормальний оклад з наших податків ні за шо. Позиція НАТО однозначна: обіцяти будем все, аби дитя не плакало, а так до себе—на пушечний вистрєл не підпустим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
26 Вересня, Понеділок
25 Вересня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі