<

Пригостив друзів під виглядом солодощів: на Житомирщині побутовою хімією отруїлися 11 учнів

05:20 | 25.11.2021 / Новини / , /
Перегляди
460
/ 1 коментар

На Житомирщині шпиталізували 9 учнів школи села Дівочки. Під виглядом солодощів однокласник пригостив їх засобом для чищення труб.

В обід один із 6-класників приніс до школи пакетик із засобом для чищення труб, своїм однокласникам сказав, що це льодяники і почав пригощати всіх на перерві. Дітям одразу стало погано. Учителі викликали «швидкі», дітей відвезли в хірургічне відділення обласної дитячої лікарні, – йдеться в ТСН.

В усіх діагностували хімічні опіки ротової порожнини та кишково-шлункового тракту. У двох хлопців, які проковтнули так звані «льодяники», стан гірший.

У лікарні ТСН поспілкувалася з мамою хлопчика, який приніс побутову хімію в школу. Жінка каже, що засіб для чищення труб лежав на холодильнику, що його може дістати син і подумати не могла. Сам хлопчик також шпиталізований, бо теж спробував отруту.

«Сказали, що він приніс у школу. Він нічого не казав, уже сьогодні стали питати і він зізнався. Він не казав нічого, живіт не болів», – переконує жінка.

«Зі слів дитини, це була випадковість. Він не знав, що це і просто пригощав друзів. Так сталось. Це може в подальшому призвести до рубцювання і непрохідності стравоходу. Тоді буде серйозне лікування», – зазначив завідувач хірургічного відділення житомирської обласної дитячої лікарні Дмитро Шевчук.

один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі