<
Причиною самогубства поліцейського з Ковеля міг бути конфлікт з керівництвом

16:35 | 30.11.2021 / Новини / , /
Перегляди
756
/ Коментарі відсутні

Причиною самогубства 28-річного поліцейського Владислава Корнелюка, який застрелився у відділі патрульної поліції в місті Ковель, міг бути конфлікт з керівником.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив один із працівників цього відділку, який зі зрозумілих причин забажав залишитися анонімом.

З його слів, незадовго до фатального пострілу в туалеті, що розташований у приміщенні ковельської поліції, молодий поліцейський вийшов із кабінету одного з керівників. Ймовірно, між керівником і підлеглим виник конфлікт.

«Його могли довести до самогубства через тиск. Але про це вам ніхто не розповість. Будуть все валити на проблеми у сім’ї. Можливо, вони (проблеми особистого характеру, – ВН) були.

Може, через це у Влада був поганий психоемоційний стан, але він (керівник, – ВН) його просто морально допік», – повідомляє колега загиблого. Проте невідомо, про кого саме з керівництва йдеться.

Зауважимо, що у колективі відділу патрульної поліції Ковеля атмосфера й справді подеколи була напруженою. На тиск з боку керівництва скаржилися самі ж патрульні.

Зокрема, у вересні 2021-го року виник конфлікт між поліцейськими та їхнім начальником. Патрульні надіслали журналістам відео скандалу, який влаштував начальник Тарас Михалко після чергової спроби підлеглого отримати вихідний. Тоді спроби патрульних працювати і відпочивати так, як передбачено законом, завершилися нічим.

«Ти хоч по-правильному? Буде тобі по-правильному… Увольняйся, якщо тебе не влаштовує. Рот закрий і сиди!» – відповів начальник підлеглому.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 Серпня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі