<

Програма уряду: оренда гектара землі зросте у два рази після введення ринку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:45 | 30.09.2019 / Новини / , , /
Перегляди
0
/ 1 коментар

З 1-го жовтня 2020 року запуск ринку землі призведе до збільшення вартості оренди за 1 гектар у середньому по країні з 1700 гривень у 2018 році до 4000 гривень у 2024.

Про це йдеться в програмі дій уряду, яка опублікована на сайті Верховної Ради, – повідомляє Економічна правда.

“Ми скасуємо мораторій на обіг земель сільськогосподарського призначення. Як результат, ефективність та продуктивність використання сільськогосподарських земель зростатиме до 6% щороку за рахунок підвищення рівня економічної конкуренції.

Земельний ринок запрацює з 1-го жовтня 2020 року, що, зокрема, призведе до збільшення вартості оренди за 1 га в середньому по країні з 1700 грн у 2018 році до 4000 грн у 2024 році”, – йдеться у документі.

Зазначається, що Кабмін планує провести дерегуляцію з питань землеустрою, вирівняти податки на землю, ввести запобіжники проти земельного рейдерства та запровадити сучасну інфраструктуру просторових даних.

В уряді обіцяють, що 100% відомостей про земельні ділянки буде внесено до Державного земельного кадастру до кінця 2020 року.

“Ми надамо державну фінансову підтримку фермерам на купівлю землі сільськогосподарського призначення та розвиток свого бізнесу. Під час купівлі менше 500 га землі фермери матимуть можливість отримати дешевий кредитний ресурс за ставкою, що не перевищує рівня інфляції”, – йдеться у програмі.

один коментар
  1. А що заважає вже підняти орендну плату, яка і так є найнижчою в Євпопі за найкращі чорноземи? Черговий розводняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі