<

Повідомили дати пробного ЗНО-2022

23:04 | 22.10.2021 / Новини / /
Перегляди
88
/ Коментарі відсутні

Протягом 5-22-го січня триватиме реєстрація на пробне ЗНО.

Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти, повідомляє Український центр якості освіти.

Зазначається, що 19-го березня відбудеться пробне тестування з української мови, української мови і літератури, а 26-го березня – з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25-го березня з української мови, української мови і літератури, 1-го квітня — з інших навчальних предметів.

У Центрі повідомляють, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20-го грудня.

Як повідомлялося, кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання наступного року зможе безоплатно пройти тести щонайбільше із 5 навчальних предметів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Грудня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі