<

Постачання наркотиків та контроль за «общаком»: на Волині повідомили про підозру «смотрящому» за виправною колонією

12:56 | 26.07.2021 / Новини /
Перегляди
553
/ Коментарі відсутні

Під керівництвом 27-річного підозрюваного інші «авторитети» налагодили канал постачання наркотиків до виправної колонії, а також різними незаконними способами поповнювали так званий «злочинний общак».

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Волинській області  спільно з колегами-правоохоронцями встановили кілька фактів протиправних дій «смотрящого» за спецустановою, – повідомляє поліція Волинської області.

Останній з-поміж засуджених призначив кількох «смотрящих» за певними «сферами діяльності», зокрема постачання наркотиків, шахрайські схеми продажу товару та вимагання щомісячної «данини» з утриманців виправної колонії за нібито спокійне відбування покарання. Отримані таким чином кошти скеровували у злочинний «общак», контроль якого здійснював 27-річний «авторитет». 

На підставі отриманих доказів слідчі слідчого управління поліції у Волинській області повідомили так званому «смотрящому» за виправною установою про підозру. Йому інкримінують встановлення та поширення злочинного впливу у виправній колонії (ч. 2 ст. 255-1 Кримінального кодексу України) та незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання та збут наркотичних засобів, психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 КК України).

Раніше про підозру за вчинення аналогічних злочинів було повідомлено і його двом спільникам – «смотрящим» за певним «сферами діяльності» в цій спецустанові.

Досудове розслідування триває, встановлюється повне коло спільників підозрюваних для припинення їхньої протиправної діяльності та притягнення до відповідальності. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Волинська обласна прокуратура. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Вересня, Вівторок