<

Понад 70% українців виступають проти продажу землі іноземцям і за референдум

07:21 | 6.07.2021 / Новини / , /
Перегляди
143
/ коментарі 4

Більшість українців не підтримують продаж сільськогосподарської землі іноземцям та хочуть провести референдум щодо заборони продажу землі сільськогосподарського призначення.

Про це йдеться у результатах опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 22-го по 29-го червня, – передає УНІАН.

“71,7% українців підтримують проведення референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі (не підтримують – 21%, а ще 7,2% не визначилися або відмовилися відповідати)”, – повідомили соціологи.

У разі проведення референдуму, на який буде винесене запитання “Чи підтримуєте ви заборону на продаж сільськогосподарської землі?”, 65,2% респондентів проголосували б “за”, а 21,8% відповіли б “ні”. Ще 6,5% не взяли б участі у голосуванні, а 6,4% не визначилися або відмовилися відповідати.

“Таким чином, серед респондентів, які взяли б участь у голосуванні, 74,9% підтримали б заборону”, – йдеться у результатах опитування.

Крім того, зауважують у КМІС, 84,1% українців не підтримують продаж сільськогосподарської землі іноземцям. “Абсолютна більшість жителів України – 84,1% – не підтримують продаж сільськогосподарської землі іноземцям. Підтримують продаж іноземцям – 12,1% (а ще 3,8% не змогли або відмовилися відповідати)”, – показало дослідження.

Ринок землі в Україні: як проводилося опитування

Опитування було проведене методом особистого (“face-to-face”) інтерв’ю з використанням планшета (CAPI, computer-assisted personal interviews). Опитано було 2 тис. 31 респондента, які мешкають у 107 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося лише на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,9% – для показників, близьких до 25%, 2,2% – для показників, близьких до 12%, 1,5% – для показників, близьких до 5%.

коментарів: 4
  1. 70% нас проти, а госдеп всеодно гне свою лінію у нашій країні.
    Не було б так прикро, якби не знали процента людей, на який їм повністю плювати, “мирно” загарблюючи і знищуючи нашу і країну і державу.
    Нє?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі