<

Польща прийматиме українських біженців стільки, скільки потрібно – віцепрем’єр

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:47 | 1.04.2022 / Новини / , , /
Перегляди
116
/ Коментарі відсутні

Польща готова продовжувати приймати українських біженців стільки, скільки буде потрібно.

Про це в інтерв’ю Politico сказав віцепрем’єр-міністр Пьотр Глінський, який курує зусилля Польщі з прийняття українських біженців, пише УП.

“У нас є можливості, і ми все ще готові прийняти більше біженців”, – сказав він.

За останній місяць Польща прийняла 2,3 мільйона біженців, сказав Глінський – більше, ніж будь-яка інша європейська країна. Останнім часом кількість прибулих впала, але Варшава готується до майбутніх хвиль.

Проте, повторюючи занепокоєння України, Глінський дав зрозуміти, що Заходу дуже важливо не зменшувати гуманітарну допомогу країні.

“Це дуже чутлива проблема з точки зору України, тому що вони все ще захищають свою незалежність”, –сказав Глінський.

Готовність Польщі прийняти так багато українських біженців, у той час як вона відмовилась зробити те саме для біженців із Сирії та Афганістану, справила враження на багато столиць ЄС.

Глінський пояснив різницю у підходах тим, що до війни у ​​Польщі вже жило та працювало близько 1,5 мільйона українців. Він також наголосив на глибоких культурних зв’язках між країнами.

“В українському підході до наших цінностей також видно зміни… вони намагаються бути більш європейськими. Це результат війни.

Навпаки, біженцям із переважно мусульманських країн Близького Сходу та Африки важче інтегруватися, стверджує заступник глави польського уряду”, – сказав він.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Вересня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі