<

Польща побудує «стіну» на кордонах з Білоруссю, Росією та Україною

03:15 | 16.10.2021 / Новини / , , /
Перегляди
752
/ коментарі 4

14-го жовтня нижня палата польського парламенту під час голосування підтримала ініціативу уряду щодо будівництва на зовнішньому кордоні Польщі з ЄС (лінія кордону з Росією, Білоруссю та Україною) добре обладнаного загородження.

За це рішення проголосували 274 депутати правлячої Об’єднаної правиці, націоналістичної Конфедерації та Польської селянської партії, проти – 174 депутати ліберальних та лівих партій, передає Укрінформ.

Спецзаконом передбачається будівництво сучасного високого загородження, обладнаного системами відеомоніторингу і фіксації руху вартістю понад 1,6 млрд злотих (понад 400 млн дол.).

Реалізація проєкту відбуватиметься поза тендерними процедурами в у прискореному режимі.

Як повідомлялося, Польща на початку вересня запровадила надзвичайний стан у населених пунктах поблизу кордону з Білоруссю, який діятиме до кінця листопада.

Варшава також розгорнула на кордоні з РБ загородження з колючого дроту. Утім, польські прикордонники неодноразово фіксували, як нелегальні мігранти нищать загородження, інколи за підтримки білоруських служб.

Щодня польсько-білоруський кордон намагається перетнути кількасот нелегальних мігрантів з Близького Сходу та країн Африки. Варшава звинувачує Мінськ у свідомому створенні міграційного тиску на спільному кордоні.

коментарів: 4
  1. Варшава звинувачує Мінськ, а стіну—з Україною? То такі ви брати, сусіди-поляки? Ну тоді ми вам назло телепнемо стіну на кодоні з Росією та на лінії з сєпарами та з Кримом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі