<
Поліція створила понад 700 мобільних груп для боротьби з гральним бізнесом

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:47 | 23.12.2019 / Новини / /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

По всій території України працює 715 мобільних груп, які постійно здійснюють моніторинг, а також превентивні заходи щодо виявлення незаконного грального бізнесу. З 20-го грудня в Україні припинили діяльність майже 5300 гральних закладів.

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

“Будь-які спроби власників грального бізнесу поновити незаконну діяльність поліція буде припиняти. Тому закликаємо спритників та осіб, що мають намір здавати в оренду приміщення під підпільні гральні заклади, не порушувати норми чинного законодавства”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станом на цей час у співпраці із представниками органів місцевого самоврядування відбувається демонтаж зовнішньої реклами гральних закладів.

У поліції уточнили, що по всій території України працюють мобільні групи, які моніторять дотримання норм законодавства щодо заборони функціонування будь-яких гральних закладів.

“Наразі створено 715 мобільних груп, до складу яких входять працівники слідчих підрозділів, а також Департаменту стратегічних розслідувань. Мобільні групи постійно здійснюють моніторинг, а також превентивні заходи щодо виявлення незаконного грального бізнесу”, – зазначається у повідомленні.

У поліції також закликали громадян, якщо вони побачать, що гральні заклади функціонують, повідомляти про це на лінію 102 для оперативного та належного реагування.

Нагадаємо, 20-го грудня Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про боротьбу з незаконним гральним бізнесом, який працював під виглядом розповсюджувачів державних лотерей.

Поліцейські припинили діяльність майже 5300 гральних закладів та розпочали 250 кримінальних проваджень за зайняття гральним бізнесом.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
14 Серпня, Неділя
13 Серпня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі