<
Показали жахливі умови потяга «Ковель – Одеса»

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:15 | 8.05.2019 / Новини / , /
Перегляди
4
/ коментарів 6

Українці шоковані станом сезонного потяга Ковель-Одеса. Пасажири обурені, що вагони вкрай брудні, повсюди іржа, а вікна затоновані якимось клеєм. Цікаво, що провідники поїзда виправдовуються, кажучи, що могло бути ще гірше.

“Репортаж” з вагону потяга зробила користувачка facebook Екатерина Золотарёва, додавши фото, – пишуть Волинські новини.

“Ось крутиться у мене на язику рима до фрази “По дорозі до Гіперлупу зустріли ми …”, прям проситься. Тому що вона, дуже доречно символізувала б всі ці наші блискучі реформи на “Укрзалізниці”. Але стримаюся все-таки, мабуть. Так ось. Милуйтеся. Це ̶с̶к̶о̶т̶о̶в̶о̶з̶ поїзд Одеса-Ковель. Єдиний поїзд, що ходить з Волині до Одеси. На ньому возять дітей в табори і санаторії. Багато дітей, сотні. І ось в якому він стані. Ці фотографії робила моя мама позавчора. Каже, в минулий раз (місяць тому) брала купе (в цей раз не встигла) – воно точно таке ж, тільки туалет трохи кращий.

Володимир Омелян, розумію, що це не у Вашій компетенції напевно, але невже клятий рокер Войцех досі в УЗ? Питаю, тому що Шрайк тоді після тієї історії з мега скандальним звільненням Балчуна правильно зауважив – якщо так там нічого і не зміниться, то це буде жахливий ганьба. Так заради чого поляка прибирали так наполегливо і пили шампанське за його відхід, щоб продовжувати їздити на цьому… ок, нехай буде поїзді? Соррі за емоції, але вона мені ці фото скинула і, якщо чесно, досі відходжу від шоку.

Мама каже, їй провідниці сказали, що норм. І що могло б бути і гірше. І скоро і цього не буде. Ну тут я прям навіть хотіла б, щоб їх слова стали реальністю і цей скотовоз припинив тягнути своє жалюгідне існування. При всього його маразмі і старості, він ще і брудний неймовірно. Що, по-моєму, більш ніж очевидно. Там ще й вікна якимось засобом затоновані, типу клею ПВА. Це щоб народ по повній відчував себе, як на нарах, а не в поїзді, і не дивився у вікно? Або навіщо?

Загалом, “здобули”. Ніщо НЕ може зупинити реформи, час яких настав. Угу.

Особливо пікантно на всьому цьому тлі виглядає плакатик про євроінтеграцію на купе провідника”, – написала користувачка соцмережі.


коментарів: 6
  1. Плакат на першому фото якраз в тему,ось і вся їхня деградація сила можливостей…на все що вистачило грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
16 Серпня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі