<

Показали, як будують «стіну» на державному кордоні з Росією

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:31 | 20.04.2019 / Новини / /
Перегляди
0
/ коментарі 3

З настанням сприятливих погодних умов роботи по інженерному облаштуванню державного рубежу ведуться як у рамках відомчого Плану Держприкордонслужби з інженерного облаштування державного кордону на всіх ділянках, в тому числі й на кордоні з РФ в Сумській області, так і за Планом заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Зокрема, відповідно до Урядового Плану заходи тривають на кордоні з Росією в межах Луганської, Харківської та Чернігівської областей, – передає Держприкордонслужба України.

Роботи здійснюються з обладнання систем відеоспостереження та контролю, улаштування загороджень, прокладаються переходи через складні або нестандартні ділянки місцевості. Також виконуються роботи з коригування проектних рішень, реконструкції, будівництва та облаштування об’єктів. Крім того, проводиться розроблення проектно-кошторисного документа щодо інженерно-технічного облаштування державного кордону у межах Сумської області.

На цей час від початку року вже улаштовано більше 25 кілометрів протитранспортного рову, 6,4 км загороджень із спіралі типу «Єгоза», понад 6 км рокадної дороги та декілька переходів через складні ділянки.

Загалом на 2019 рік передбачено виділення з бюджету 400 мільйонів гривень, з яких вже профінансовано майже 60 мільйонів гривень.

Загалом впродовж 2015-2018 років на реалізацію Плану було виділено 1,3 млрд. грн., що дозволило обладнати та оснастити 4 комплекси відеоконтролю та сигналізації, майже 340 км протитранспортних ровів, 250 км рокадної дороги, провести реконструкцію 5 прикордонних підрозділів, обладнати достатню кількість опорних пунктів і придбати технічні засоби для дистанційного контролю тощо. На даний час План реалізований орієнтовно на 35%, що є адекватним рівню фінансування.




коментарів: 3
  1. з початку року 6 км… невже важко взяти на роботу третьго копача, було би 9км “стіни”

  2. Справжня стіна знаходиться на кордоні США і Мексики. А на фото дірки між стовпчиками, і той дріт можна домашнім інструментом порізати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Квітня, Четвер