<
Подоляк розповів, скільки українських воїнів гине щодня

09:35 | 10.08.2022 / Новини / , , /
Перегляди
670
/ Коментарі відсутні

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк озвучив нові цифри щодо втрат армії України та розповів, що на це впливає.

Про це йдеться в інтерв’ю радника голови ОП BBC.

На початку червня в Україні вперше озвучили кількість втрат армії України у війні проти росії – від 100 до 200 солдатів щодня, які гинули через відсутність паритету між українськими і російськими військовими можливостями.

Нині, за словами Михайла Подоляка, цифри зменшилися приблизно 2,5 – 3 рази від того показника.

«Я думаю, що десь 30-50 людей. Але, знову ж таки, нам говорити про це не зовсім коректно. Коректніше, коли конкретні цифри, скільки гине людей, дасть Генеральний штаб ЗСУ», заявив Подоляк.

Він пояснив, що у червні був перехід на другий етап війни, починалася велика артилерійська позиційна війна, коли наші позиції буквально засипали снарядами різних калібрів, і це безумовно збільшувало кількість наших втрат. 

«Але сьогодні кількість втрат зменшується, по-перше, тому, що по логістичних центрах російської армії дуже ефективно працюють наші РСЗВ. По-друге, йде передислокація російської армії по всій лінії фронту. І третє – наші вже пристосувались до тактики російської армії і більш мобільно, більш ефективно обороняються», – запевнив він.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Січня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі