<
Побиття чоловіка працівником ТЦК на Львівщині: у воєнкома знайшли підозрілих активів на 4,4 мільйона гривень

09:05 | 23.09.2023 / Новини / , /
Перегляди
773
/ коментарі 4

НАЗК під час моніторингу способу життя у начальника Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки виявило ознаки набуття необґрунтованих активів на понад 4,4 млн грн.

Про це повідомляють у НАЗК

Встановлено, що декларант та його дружина впродовж 2020-2022 років придбали низку об’єктів нерухомого майна.

Воєнком пояснив, що нерухоме майно було набуте «шляхом заощаджень сімʼї за попередній період, заробітної плати членів родини, а також подарунка від матері у розмірі 42 тисячі доларів».

Однак, аналізуючи доходи декларанта та видатки родини за останні роки, НАЗК встановило, що начальник Самбірського районного ТЦК не мав можливості придбати майно в законний спосіб. Різниця між вартістю нерухомості та офіційними доходами родини становить понад 4,4 млн грн.

Матеріали щодо воєнкома передано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованим та стягнення їх в дохід держави.
коментарів: 4
  1. Ото виконав план по мобілізації, аби сам виплутався тепер! В кого грошей нема – того лупить і залякує, в кого є – той робить благодійний внесок і кандидат йде гуляти спокійно. Так виходитьсудячи із цього всього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 Грудня, Субота