<
Паралімпіада-2022: у перший день українці здобули три медалі

11:13 | 5.03.2022 / Новини / , , /
Перегляди
118
/ Коментарі відсутні

4-го березня відбулася церемонія відкриття Ігор. У перший змагальний день українці змагалися в біатлоні, де розігрувалося шість комплектів медалей в спринтерських гонках.

Наші спортсмени вибороли три медалі, повідомляє Суспільне.

Перший комплект медалей був розіграний в сидячому класі серед жінок, 19-річна українка Анастасія Лалетіна фінішувала десятою. А “золото” виграла американка українського походження Оксана Мастерс.

А от у наступних трьох спринтах українці здобули нагороди. Першу медаль Пекіна-2022 виграв Тарас Радь (спортсмен з ураженням опорно-рухового апарату), він став віцечемпіоном у спринті.

Друге “срібло” для України виграла Людмила Ляшенко (спортсменка з ураженням опорно-рухового апарату), яка теж фінішувала другою в спринті (клас стоячи).

Окрім того, ще дві українки опинилися у топ-6: Юлія Батенкова-Бауман фінішувала четвертою, а Ірина Буй – шостою.

А перше “золото” України здобув 33-річний Григорій Вовчинський (спортсмен з ураженням опорно-рухового апарату) у спринті в класі стоячи. Українець випередив найближчого суперника на 46 секунд!

Прапорносцем від України на церемонії відкриття Паралімпіади-2022 був біатлоніст Максим Яровий.

Через повномасштабне вторгнення Україні приділили чимало уваги. Організатори змагань підсвітили арену у синьо-жовтий колір.

Представництво України на церемонії відкриття Паралімпіади-2022 – серед найчисельніших. На Паралімпіаді-2022 Україна виступатиме лише у двох видах спорту – лижних перегонах та біатлоні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 Серпня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі