ОВК №19 відхилила 14 кандидатур до складу дільничих виборчих комісій

13:11 | 15.03.2019 / Рубрика: Новини / Прокоментуй!

Під час засідань 9-12 березня 5 окружних виборчих комісій на Волині приймали рішення про відхилення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій. Основні причини – порушення частини 6 статті 24 та частини 3 статті 29 Закону України «Про вибори Президента України».

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Всього, за даними ОПОРи, до складу Волинських ДВК було відхилено 93 кандидатури.

Найбільше кандидатур до складу ДВК відхилила окружна виборча комісія № 23 – 46.

Окружна виборча комісія у окрузі № 19 своїм рішення від 12 березня 2019 року відхилила 14 кандидатур за поданням кандидатів Олександра Шевченка, Володимира Зеленського, Юрія Кармазіна, Сергія Носенка, Олександра Соловйова, Руслана Кошулинського, Андрія Новака, Олега Ляшка, Ігоря Шевченка, Миколи Габера, Сергія Тарути та Анатолія Гриценка.

У постанові виборчої комісії № 14 «Про відхилення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів Президента України» зазначається, що ці кандидатури відхилені у зв’язку із тим, що вони подали заяви на включення до ДВК від двох різних суб’єктів подання.

Ще одну кандидатуру за поданням Сергія Тарути ОВК № 19 відхилила у зв’язку з тим, що подана особа не досягла 18-річного віку, а отже, не має права голосу.

ОПОРА нагадує, що відповідно до частини 6 статті 24 Закону України «Про вибори Президента України» у поданні до складу ДВК зазначаються: 1) прізвище, ім’я та по батькові особи; 2) дата народження; 3) громадянство; 4) місце проживання та адреса житла особи, а також її контактні телефони; 5) володіння державною мовою; 6) освіта; 7) місце роботи та займана посада особи; 8) наявність досвіду щодо участі в роботі виборчих комісій; 9) відомості про відсутність у особи судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, яка не погашена або не знята у встановленому законом порядку. До подання додаються ксерокопії першої та другої сторінок паспорта громадянина України кожної запропонованої особи, а також заяви осіб, запропонованих до складу дільничної виборчої комісії, про згоду на участь у роботі виборчої комісії від відповідного суб’єкта подання, згоду виконувати посадові обов’язки голови, заступника голови або секретаря виборчої комісії та про ненадання згоди на участь у роботі виборчої комісії іншим суб’єктам подання на відповідних виборах.  

Також у частині 6 статті 24 Закону України «Про вибори Президента України» зазначається, що кандидатури до складу дільничної виборчої комісії можуть бути відхилені лише з підстав порушення вимог частин шостої, дев’ятої, десятої цієї статті, частини 3 статті 29.

Разом з тим, відповідно до частини 9 статті 24 цього ж закону до складу дільничної виборчої комісії можуть входити громадяни України, які мають право голосу. Громадянин України може входити до складу лише однієї виборчої комісії, що здійснює підготовку та проведення виборів. А згідно з частиною 3 статті 29 закону виборець може входити до складу лише однієї виборчої комісії, що здійснює підготовку та проведення виборів Президента України.


Вайбер

Додати коментар


Погляд

Про 51-шу бригаду і банер до Порошенка
Різні думки ширяться просторами Фейсбуку про 51 бригаду і банер. Поважаю думку всіх, крім тих, хто плює образами на бригаду, бійців і опонентів Для ботів і “жовчометів”: 1. ...

Новини

18 березня, Понеділок
12:12
Пожежа у Нововолинську: мама та півторамісячне немовля врятовані
11:16
В окрузі №19 до складу 222 ДВК увійшло 3 675 членів виборчих комісій
10:49
На ремонт траси «Київ-Ковель-Ягодин» витратять понад 93 млн грн
10:28
У Луцьку ремонтують двигуни до винищувачів Су-27 Індонезії
09:55
Відійшов у вічність відомий у Шацьку хірург
09:22
Розповіли скільки Україна заробила на продажі землі
08:52
Стали відомі перші деталі про IPhone 11
08:17
У ЄС закликали Росію звільнити затриманих в Криму політв’язнів
07:33
Зеленського тягнуть у суд через ймовірне порушення авторських прав
06:22
У Турійську долучились до всесвітнього челенджу з прибирання сміття
04:13
Показали перший у світі літаючий автомобіль-трансформер
02:28
На Львівщині п’яний водій збив хлопчика та втік
00:39
В Одесі сталася ДТП за участю п’яти автомобілів
17 березня, Неділя
23:36
У 2018 році від замахів та зґвалтувань постраждало майже 200 осіб
22:15
Путін приїде в окупований Крим
21:37
В Україні збільшать штраф за перевезення дітей без автокрісел 1
20:58
«Укрзалізниця» повідомила, що понад 1 400 мостів в країні мають дефекти
19:22
У Рівному жінка зарізала одномісячну доньку
18:30
У ЦВК роз’яснили, як людям з інвалідністю проголосувати на виборах вдома 1
17:23
170 мільйонів гривень будуть виділені на ремонт доріг в регіоні Прибужжя 4
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі