ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Четвер, 19 жовтня 2017, 00:50

Нововолинські шахтарі продовжують голодування навіть попри обіцянки влади

19:03 | 10.11.2016 / Рубрика: Новини / 2 коментарі
0

Станом на ранок 10-го листопада з півсотні гірників шахти №10 «Нововолинська» продовжують голодування, яке вони оголосили чотири дні тому.

Були певні сподівання, що після вчорашньої обіцянки уряду виділити у листопаді на виплату зарплат працівникам цього підприємства 8,5 мільйона гривень, шахтарі припинять радикальну протестну акцію. Проте вони налаштовані рішуче і продовжують наполягати на погашенні всієї суми заборгованості з три місяці. Про це розповів один із голодувальників, член первинної профспілкової організації НПГУ шахти №10 «Нововолинська» Олександр Герасимчук. – інформує Конфедерація вільних профспілок України.

«Так, до нас надійшла інформація, що міністр енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика на засіданні Кабінету міністрів звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням виділити зазначену суму, і той нібито пообіцяв знайти такі кошти. Але ми вже навчені гірким досвідом і знаємо ціну обіцянкам. Нам багато чого було обіцяно і тут, у Нововолинську, і у Києві – у найвищих кабінетах. Проте далі слів справа не рушила. Тому й вирішили: не піддаватися на чергові цяцянки, а голодувати –доки стане сил»,  – наголосив Олександр Герасимчук.

Також він зазначив, що керівництво шахти, яке попервах намагалося відмовити їх від такого рішучого кроку, тепер висловлює всебічну підтримку.

2 коментарі
  1. Так Калістратов вибив же кошти з Київа?? Чого ще голодують?

    0

  2. ага вибив собі і ДП Волиньвугіллю а 10 шахті дали дулю

    3+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"