<

Жителі Нововолинська поповнили оборонний бюджет на 12,6 мільйона гривень військового збору

13:40 | 18.10.2021 / Нововолинськ / , /
Перегляди
120
/ Коментарі відсутні

З легальних доходів працівників Нововолинська протягом січня-вересня до держбюджету сплачено 12,6 мільйона гривень військового збору.

Сума збору, спрямована для потреб армії нововолинцями, на 15,2 відсотка перевищує торішні показники, повідомляють на сайті міської ради Нововолинська.

Високий рівень податкової культури та офіційно оформлені трудові відносини – серед факторів, що дозволяють бюджету своєчасно отримувати військовий збір.

Тож у податковій службі Волині рекомендують кожному громадянину працювати лише легально. Офіційне робоче місце передбачає визначені державою соціальні гарантії у випадку втрати працездатності чи виходу на пенсію.

Кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи.

Як повідомляють, щоб скористатися правом на податкову амністію до 1-го вересня 2022-го року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір.

Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Нагадаємо, мешканці Нововолинська поповнили оборонний бюджет на 11,2 мільйона гривень військового збору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
5 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі