ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Неділя, 22 жовтня 2017, 01:35

“Заведу в кабінет Насалика, сядемо і будемо голодувати”, – Гузь до шахтарів “десятки”

12:18 | 11.11.2016 / Рубрика: Нововолинськ / 4 коментарі
1+

Народний депутат Ігор Гузь 11-го листопада зустрівся з трудовим колективом шахти №10 “Нововолинська”, щоб обговорити ситуацію з невиплатою заробітної плати. Якщо кошти голодуючим гірникам не прийдуть до початку наступного тижня, нардеп обіцяє продовжити акцію прямо під кабінетом міністра енергетики.

Нагадаємо, що на знак протесту проти невиплати заробітної плати гірники шахти №10 «Нововолинська» оголосили голодування.

До працівників “десятки” прибув нардеп Ігор Гузь, який повідомив, що також для нього принциповим питанням є фінансування копальні. Він гарантував, що не проголосує за державний бюджет, якщо не буде закладено грошей на шахту.

img_0035

Два дні тому парламентарій розмовляв з міністром енергетики та попередив “не гратися з вогнем”. Ігор Насалик запевнив, що гроші надійдуть.

Ігор Гузь переконаний, що шахта нікому з чиновників не потрібна.

img_0062

“Я не міністр, не виділяю гроші та не будую шахту, проте докладаю максимум зусиль, щоб ці нагальні питання вирішились. Всі знають, що Насалик обіцяв приїхати на Волинь. Те, що він порушив обіцянку – боягузтво. В понеділок реєструю постанову на його звільнення – така робота мене не влаштовує”, – сказав Гузь.

Нардеп у присутності гірників зателефонував до Насалика.

“Міністр ні разу з нами не зустрівся. Його заступник Корзун – це як громовідвід. Є проблема – є людина, яка скаже, що все буде добре.

Якщо гроші не надійдуть – їдемо до Києва. Заведу в кабінет Насалика, сядемо і будемо голодувати в його кабінеті”, – запевнив парламентарій.

img_0092

img_0083

img_0044

4 коментарі
  1. Ігоре, лишить Бокача з шахтарями, а то таке пузо відпас. Хай за них поголодує

    7+

  2. Де був Колістратов в той час)))

    1+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"