<

Заступник міністра охорони здоров’я відвідав Нововолинську лікарню

19:46 | 23.07.2022 / Нововолинськ / /
Перегляди
3506
/ коментарів 5

23-го липня Нововолинську лікарню відвідав заступник міністра охорони здоров’я з питань євроінтеграції Олексій Яременко.

Показали відділення, операційні, територію, обладнання. Поспілкувалися з адміністрацією лікарні й медиками, – йдеться на фейсбук-сторінці мера Нововолинська Бориса Карпуса.

Нагадаємо, депутати звернулись до Міністра охорони здоров’я з проханням надати Нововолинській лікарні кластерний статус. Якщо лікарня не отримає цей статус, надання медичної допомоги жителям буде обмежене вузьким переліком лікарських спеціальностей. Також зменшиться державне фінансування, що призведе до скорочення.

Представник міністерства відзначив високий рівень технічного забезпечення медзакладу, якісного обладнання та умов. Особливо пристосування до роботи в умовах війни і надання якісних медичних послуг.

“Діалог був конструктивним. Маємо сподівання, що підтримка держави буде й надалі, а наша лікарня активно розвиватиметься”, – йдеться у повідомленні.


коментарів: 5
      • Вова, не тупи!
        Подивись на третю фотку знизу, де чувак у красній сорочці вухо чухає, і скажи мені чи це нормально, шо у дохтора такі “зуби”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
8 Грудня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі