ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Четвер, 19 жовтня 2017, 12:06

Заступник мера Нововолинська Рожелюк у офіційному листі порівняв депутата міськради з Павликом Морозовим

09:53 | 1.08.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 6 коментарів
4+

Заступник міського голови Нововолинська Володимир Рожелюк у контексті офіційного листа поскаржився нардепу Ігорю Гузю на депутата міськради Володимира Шаповала, порівнявши обранця громади з Павликом Морозовим.

Володимир Шаповал звернувся до міської влади та народного депутата Ігоря Гузя щодо проблеми облаштування стели “Слава Україні! Героям – слава!” в Нововолинську.

Інтернет-видання “БУГ” повідомляло, що над стелою прямо в центрі міста майорить надірваний прапор, а поламані рамки на портретах хлопців привертають увагу перехожих вже не менше, ніж самі портрети.

“Депутат міської ради, якби побачив засохлий вінок чи щось подібне, із патріотичних чи загальнолюдських міркувань міг би і сам прибрати, а не витрачати час народного депутата”, – вважає натомість заступник мера.

Відповідь у епістолярному жанрі Володимира Рожелюка здивувала не лише депутата Шаповала, а й користувачів соцмереж, які ознайомились з текстом документу. Фахівці з проблем культури ділового мовлення мали б це побачити.

“Маразматики нашого міськвиконкому, ти їм – правду, а вони хамлять. Що поробиш, хамло воно і в Африці хамло…”, – прокоментував “шедевр” ділового мовлення Володимир Шаповал.

6 коментарі
 1. Стелла дійсно у незадовільному стані : постійно фотографії портяться із-за неналежно закріпленого скла, брудна.

  Дана відповідь заступника міського голови, більше нагадує відповідь у стилі часів совка.
  Вважаю нам не потрібні такі представники народу як Рожелюк, він не відповідає високому званню “професіонала”.

  3+

  • Анатоль_ // 1.08.2017 at 13:35 // Відповіcти

   А В.Рожелюк і не є представником народу, із чого Ви це взяли? Він – вічний заступник міського голови, котрий за ознакою особистої відданості та вірної, багаторічної служби меру й організованій ним системі “кругової поруки”, у вигляді легіону “червоних директорів” Нововолинська, щоразу (вже впродовж 15 чи й більше років) призначається заступником. Це явище притаманне тільки Нововолинську.

   1+

   • я мав на увазі офіційно займану посаду, а те що є фактично, ну це дійсно інше тема розмови

    0

 2. зрозуміло, що рожелюк повністю співає ротом сапожнікова, а разом получається те, що нововолинський виконком в повній мірі зневажає пам”ять воїнів , які загинули у війні з російськими окупаційними військами, відхрещується любими засобами, ну і показали повне неволодіння знаннями по історії, точніше і надалі дивляться на історію минулого, що стосується історії радянського союзу, очима московської пропагандистської історіографії ( а ще керує громадою )

  2+

  • Олександр // 1.08.2017 at 21:20 // Відповіcти

   А от біля пам*ятника героям 41-45 р-повний порядок! І зірочка на місці і завжди свіжі корзинки!І міська рада в повному складі завжди з *колорадками* по місту ходила.

   1+

 3. Стяг замінили, фоточки замінили, рамку Мамадалієву замінили.
  Ще би замінити отих рожелюків-сторонушок, то жити можна було би.

  4+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"