<
Єпископ Михаїл провів літургію у храмі Кирила та Мефодія в Нововолинську

15:06 | 27.06.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
2089
/ Коментарі відсутні

Патріарший екзарх Вселенського патріарха Варфоломія в Україні єпископ Михаїл завітав до Нововолинська та провів літургію у Кирило-Мефодіївському храмі.

Богослужіння відбулось 26-го червня о 9:00, разом з містянами молились за Україну та наших захисників, які щодня боронять нашу землю від ворога. 

У 2019-му році Священний Синод Вселенського Патріархату призначив главою ставропігії в Києві архимандрита (з 8-го листопада 2020 року — єпископа Команського) Михайла (Аніщенка).

Нагадаємо, що Кирило-Мефодіївський храм  Нововолинська  нещодавно доєднався до Православної церкви України. Рішення прийняли майже одноголосно.

Єпископ Михаїл прибув до храму на запрошення отця Олександра Горевича. Богослужіння відвідали міський голова Нововолинська Борис Карпус та його жінка Тетяна Карпус, а також депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч.

Міська влада подякувала за візит до Кирило-Мефодіївського храму, адже це – цінна підтримка для настоятеля та парафії, які перейшли у Православну Церкву України.

Зазначимо, що це уже другий владика, який тут провів літургію. Зокрема, 12-го травня Митрополит Вінницький і Барський Симеон прибули до Нововолинська.

Молитви мають звучати в українських церквах, а не служити окупанту. Тому міська влада підтримує та готова сприяти переходу в ПЦУ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
3 Червня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі