<
Визначено переможця конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Нововолинськ»

20:40 | 21.09.2022 / Нововолинськ / /
Перегляди
2492
/ коментарі 4

Переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Нововолинськ» визначено ТОВ «Інвестиційно-керуюча компанія Бюро Інвестиційних Програм».

Керуючу компанію обрали 21-го вересня на черговій сесії Нововолинської міської ради, по даному питанню доповіла начальниця Управління економічного розвитку проєктної діяльності та інвестицій Тетяна Корнійчук.

Відповідно, з Київським ТОВ «Інвестиційно-керуюча компанія Бюро Інвестиційних Програм» укладено договір про створення та функціонування індустріального парку терміном на 25 років, з можливістю продовження дії договору за згодою сторін.

Також на сесії прийняли рішення щодо створення комісії, яка опрацьовуватиме договір.

Створення індустріального парку на території міста сприятиме збільшенню робочих місць, зростання доходів населення та міського бюджету. Схему індустріального парку, яка включатиме 4 зони, можна переглянути у статті за посиланням.


коментарів: 4
  1. ТОВ «Інвестиційно-керуюча компанія Бюро Інвестиційних Програм» – немає в реєстрі. Є громадська організація ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БЮРО ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ( Код ЄДРПОУ 44132431). Що це – черговий іспанський лижник?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
9 Грудня, П’ятниця
8 Грудня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі