<
Волонтери з Франції передали для потреб Нововолинської лікарні медобладнання

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:24 | 6.04.2021 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
10
/ 1 коментар

Медичне обладнання уже прибуло із Франції в Україну та готується до розмитнення. Незабаром його розподілять для потреб Нововолинської міської лікарні та сімей із Нововолинської громади, які опинилися у кризових ситуаціях.

Медобладнання вдалося доставити завдяки сприянню Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», з яким тісно співпрацює народний депутат Ігор Гузь, та у співпраці з Нововолинським міським головою Борисом Карпусом, – йдеться на сторінці нардепа у фейсбуці.

Серед предметів, які передали французькі волонтери: медичні ліжка та матраци, каталки, фізіотерапевтичні столи, тренажери, інвалідні візки, ходунки та інше медичне обладнання.

Директор Благодійного фонду Карітас-Волинь отець Володимир Кметь розповів, що волонтери з Франції самостійно відшукали їх і запропонували свою допомогу.

«Я звернувся до міського голови Бориса Карпуса. Бо з попередньою владою було дуже важко спрацюватися, нічого результативного не було, вони хотіли, але коштів ні на що знайти не могли. А Борис Карпус пообіцяв, що це питання допоможе вирішити. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» теж долучився до цієї справи. Ми на себе взяли тільки процедуру розмитнення. Міськрада дала приміщення для обладнання. Допомогу надали від благодійної установи Асоціація «Іруаз – Україна» Франція, м. Брест, яку очолює Марія Налін. Щойно завершимо процедуру розмитнення, медичне обладнання отримають відповідно до плану розподілу», – пояснив отець Володимир.


один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Серпня, Неділя
13 Серпня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі