Володимир Шаповал прозвітував про роботу депутата Нововолинської міської ради

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:04 | 18.12.2016 / Рубрика: Нововолинськ / 6 коментарів

Звіт про роботу депутата Нововолинської міської ради по територіальному виборчому округу №10 Володимира Шаповала

Я, Шаповал Володимир Володимирович, 1982 р.н., житель міста Нововолинська, приватний підприємець, керівник ГО «Самооборона Нововолинська», помічник-консультант народного депутата Верховної Ради України Ігоря Володимировича Гузя, депутат Нововолинської міської ради (Нововолинська міська партійна організація політичної партії «Громадська позиція»),входжу до міської депутатської групи «Справедливість».

Перш за все хочу подякувати вам за виражену мені довіру та підтримку. 25 жовтня 2015 року саме ви, проголосувавши за мене, надали можливість представляти Ваші інтереси в Нововолинській міській раді. Звертаюсь до кожного, бо не обмежуюсь лише моїм виборчим округом у захисті інтересів громади. Це стало для мене надзвичайним мотиватором, і обіцяю не здаватись, не зрадити покладених на мене надій.

Відповідно до ст.16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад” депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян.

З початку моєї першої каденції мною було надіслано 35 депутатських звернень та запитів, мета котрих – змінити сьогодення на краще .Зміст різний – від ремонту покрівель ,зокрема піднімав питання ремонту та виділення коштів на будинки ,які знаходять на моєму округу по вул. Гагаріна та асфальтування дворів на теренах Нововолинська до прохання про внесення змін до чинного законодавства («закон Савченко»),також покращення роботи Нововолинського ЦНАП . Серед важливих – листи на начальника ГУНП у Волинській області Шпигу П.П., котрий, на жаль, вважає, що ситуація з незаконним обігом наркотиків загострилась лише на думку депутата Шаповала, про що і зазначив у відповіді. Також піднімав питання депутатського фонду, перерахунку сум за комунальні послуги для інваліда І групи Ступчик В.М., виділення коштів з міського бюджету для ГО «Світ для дітей», пільг для учасників УПА та АТО та ряд інших. Із хронологічно останніх – звернення на Ігоря Гузя з проханням запобігти тому, щоб нещодавно затриманий славнозвісний наркодилер з вулиці Чайковського не вийшов на волю під заставу, а також – на нього теж – щодо судової справи Цаана А.А., що знаходиться в провадженні у Локачинському районному суді – рецидивіст повинен понести заслужене покарання, котрого вже стільки часу уникає. Також працюю над впровадженням в нашому місті програми «Відкрите місто(Open City)» ,що значно спростить спілкування мешканців з обслуговуючими організаціями (ВУКГ,ЖКО і тд.)нашого міста через інтернет.

Чимало проблем вирішую завдяки постійній депутатській комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту, до складу котрої входжу. Однією з прерогатив у діяльності в своїй депутатській комісії вважаю підтримку розвитку кіокушин-кан карате у нашому місті . За моєї ініціативи спортивний клуб «Ірбіс НВ» має можливість проводити заняття на комфортному та безпечному татамі. Дуже приємно, що один із вихованців секції кіокушин-карате юний нововолинець Сергій Ромашевський переміг на чемпіонаті світу 25 червня 2016 року в угорському місті Шентеш.

Дуже корисним для мене як депутата міськради був візит до Тернополя, ініційований Ігорем Гузем – унікальна нагода вивчити досвід системи зовнішнього спостереження «Безпечне місто», впровадження якої, перш за все, зорієнтоване для моніторингу у різних закладах, зокрема у школах, дитячих садочках та лікарнях, біля супермаркетів, місць скупчень людей. Усі відео з 250 камер спостереження зведені у єдину базу. Завдяки такому постійному моніторингу поліції вдається розкрити злочини набагато швидше, чи навіть попередити виникнення різних правопорушень. Спільно з депутатом міської ради Бадзюнем Б.М. був на брифінгу у Верховній Раді України, де піднімалось питання фінансування професійно-технічної освіти. В рамках поїздки до столиці відбулась низка зустрічей, зокрема із заступником Міністра освіти та науки Андрієм Гевко, який роз’яснив ситуацію з передачі ПТУ на баланс області. Відбулась також розмова з Головою Комітету Верховної Ради з питань освіти та науки Лілією Гриневич ,яка тепер очолює Міністерство освіти.

Ігор Володимирович Гузь посприяв у налагодженні контактів з представниками Департаменту протидії наркозлочинності, зокрема вдалось поспілкуватись з Іллею Ківою, тодішнім начальником структури.

Зосереджуюсь над проблемами безпеки в місті, тісно взаємодію з правоохоронцями. За останній період здійснив 10 патрульних виходів. До речі, запрошую кожного свідомого та небайдужого долучитись до цієї ініціативи – адже лише спільними зусиллями зробимо наше місто кращим та безпечнішим.
Нещодавно у Луцьку зустрічались з представниками правоохоронних органів, зокрема начальником ГУ НП у Волинській області Шпигою П.П., представниками обласної прокуратури з питань безпеки в Нововолинську.

Сподіваюсь, Ігорю Гузю вдасться відродити у Нововолинську повноцінний рух народних дружинників, зі своєї сторони повністю його підтримаю у цьому.

Давно не таємниця, що шахтарське питання Вольні позитивно вирішується в першу чергу завдяки народному депутату Ігорю Гузю. У складі його команди побував на усіх діючих шахтах регіону. Вважаю, що шахту №10 потрібно добудовувати, це порятунок для енергетичного ринку не лише області, а й країни, особливо з огляду на те, що частина копалень на Сході України розташовані на територіях окупованих сепаратистами.

Можна сказати, що вчусь відповідальності у народного депутата Ігоря Гузя (станом на сьогодні він один і 5 парламентарів – а всього їх 423 – не пропустивших жодного засідання), але був присутній на кожному сесійному засіданні і маю намір дотримуватися цієї тенденції.

Статус помічника-консультанта народного депутата України Ігоря Володимировича Гузя маю з 2015 року. Перебування в команді парламентаря розширює спектр роботи та обов’язків, дає можливість і вчитись. Завдяки Програмі USAID РАДА, що фінансується за кошти американського народу, був присутнім на навчанні, де розповідали про методи роботи депутата. Також відвідав Форум Розвитку Громад, презентацію Асоціацію місцевого самоврядування «Прибужжя», де скористався нагодою налагодити контакт з представниками органів місцевого самоврядування Іваничівського, Володимир-Волинського, Старовижівського та Любомльського районів. Нещодавно побував у місті Дніпро на дводенному тренінгу для молодих політиків. Супроводжую парламентаря під час зустрічей з виборцями. Тільки прямий контакт – запорука успішної комунікації влади та громади!

За період депутатського року до мене за допомогою звернулось майже вісім десятків людей. На жаль, через недоліки чинного законодавства ряд виборчих округів позбавлені свого представника в міськраді. Тому не розділяю виборців на своїх та чиїхось – адже це наше спільне місто. Приклад тому – ліквідація підприємства «Екопротеїн», котре завдяки спільним зусиллям громади та депутатів різних рівнів припинило роботу.

Важливим завданням на сьогодні є контроль за коштами, що за сприяння Ігор Гузя надійшли з державної субвенції для міста у розмірі 1,8 млн. серед проектів – заміна даху над майстернею ВПУ №1 та столовою ліцею-інтернату, встановлення сучасних склопакетів у навчально – виховному комплексі «Нововолинська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області» та ДНЗ міста, 5 дитячо-спортивних майданчиків. З котрих один стоятиме на території мого округу.

Як депутат Нововолинської міської ради я відкритий до виборців і готовий до конструктивного діалогу. Обіцяю не зрадити інтереси громади, діяти винятково в рамках чинного законодавства та усіляко сприяти розвитку регіону.

6 коментарі
  1. Хай Шаповал добре законодавство прочитає. Де звіт? Це не звіт, а інформування.

  2. цікаво а шаповала також підтримує гузя у його голосуванні за особливий статус Донбасу та за підвищення депутатам зарплати. ?
    цей не звіт це про все і ні про що.

  3. Як громада, напряму “контактую” з владою… Де звіт про освітлення на 15-му м-ні в районі дитячого майданчика від ТОВ Кроноспан УА? Пригадуються обіцянки… Можна після свят, адже новорічна красуня буде користною вечорами.

  4. Шкода ,що кошти американського народу витрачаються на навчання недолугих проплачених депутатів ,які від природи двух слів до купи стулити не можуть.Інтелект на жаль не купується.
    Підтвердження цьому його звіт.

  5. а чому не вказано про магазинчики біля базару і на п’ятачку? там недоліки законодавства не завадили? чи то може так попит на магнітоли піднявся що так “поперло” отакі вони справжні “валантьори”

Додати коментар


Погляд

Про перевезення – благодатні і не дуже: малолюдність слухань – це лінь, зневіра чи байдужість
Громадські слухання відбувались в кабінеті 304. Коли піднімалась – на годиннику вже було заледве 15-та, думала – аби було де місце. Згадувала, що у Нововолинську чимало ...

Новини

17 березня, Субота
12:26
Канада не визнаватиме законності проведення виборів президента РФ на території окупованого Криму
11:20
The New Yorker показав обкладинку з голим Трампом
10:41
Змерзлі діти в Любомлі, «лікарняні» проблеми в Іваничах і як працює депутат облради з Володимира – у газеті «БУГ»
09:54
У Нововолинській лікарні зросла вартість профілактичних медичних оглядів 3
07:59
Бездомний завдяки смартфону отримав роботу і визнання
04:34
Стало відомо, скільки заробили українські клуби в єврокубках
02:47
Стали відомі всі пари 1/4 фіналу Ліги чемпіонів
01:44
MONATIK показав, як впав зі сцени на концерті
00:33
З’явився трейлер пародії на фільми про Лару Крофт
16 березня, П’ятниця
22:35
ГПУ провела обшуки в приміщеннях “Нової пошти” в чотирьох містах України
22:21
На гірськолижному курорті в Грузії вийшов з ладу підйомник
20:28
Волинянин гратиме за збірну Польщі з футболу
19:59
На сході Китаю розпочався сезон цвітіння вишні
19:05
Школярі Благодатного йдуть на вимушені канікули
18:41
На туберкульоз в Україні стали хворіти рідше
18:08
Нові норми КПК: чи дійсно відтепер не можна вільно поховати людину? 2
17:55
Ветерани АТО вимагають покарати патрульних, які побили “кіборга”
17:17
Волинських водіїв просять сидіти вдома
16:59
16-18 березня на Волині оголошено штормове попередження
16:31
На громадських обговореннях погодили нові тарифи на перевезення жителів Володимира-Волинського 1
Усі новини