<
Концерт «Молодіжка»: відбувся благодійний захід з нагоди святкування Дня молоді у Нововолинську

22:17 | 12.08.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
989
/ Коментарі відсутні

12-го серпня країна відзначає День молоді. Попри погодні умови у Нововолинську пройшов благодійний захід «Молодіжка», де юні таланти міста виступали з віршами та піснями для глядачів.

Концерт відбувся у Центральній міській бібліотеці в приміщенні молодіжного центру «Нові крила». До заходу долучилась молодь, яка проживає у різних куточках світу – Київ, Миколаїв, Варшава та інші.

Разом з відвідувачами виконавці співали українські пісні, зачитували вірші та грали на музичних інструментах. З допомогою організації благодійних заходів вдається зібрати кошти на необхідні прилади для військових.

Молодь активно підтримує наших захисників та долучається до будь-якої можливості допомогти та наблизити нашу країну до перемоги.

На благодійний концерт також завітав міський голова Нововолинська Борис Карпус, який привітав молоде покоління та вручив нагороди за активну громадську діяльність. Він побажав нововолинцям досягнути нових висот, втілювати ідеї у реальність та ділитись отриманими знанням з молодшими мешканцями.

Зазначимо, що заходи, які планували провести біля нововолинського озера скасували через погодні умови. Точну дату повідомлять згодом.

Концерт «Молодіжка» відбувся у просторі для молоді за адресою проспект Дружби, 17.  Це місце для розвитку неформальної освіти, де кожна активна людина має можливість провести та організувати захід для містян.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
1 Жовтня, Субота
30 Вересня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі