<

У Нововолинську завершився турнір із футболу серед юнаків, пам’яті Олександра Грицюка

17:23 | 14.10.2016 / Нововолинськ /
12

14 – го жовтня у Нововолинську завершився одинадцятий турнір із футболу, присвячений пам’яті директора спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» Олександра Грицюка. Нагадаємо, що захід розпочався 13-го жовтня на території спортивного комплексу на базі “Нововолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1-колегіум”.

Перед початком нагородження команд-переможців відзнаки отримали найкращі гравці. Також обирали найдостойніших серед воротарів, захисників, півзахисників та нападників.

dsc_2568
dsc_2560

Усі команди нагороджували кубком, грамотою та солодощами. За результатами матчів 8 – ме місце посіла команда зі Славути, 7-ме – з Іванич, 6-те – команда «Волинь» Нововолинськ, 5 – те – місто Сокаль, 4-те – команда з Білорусії.

dsc_2552
dsc_2484

Призерами змагань стали: команда ДЮСШ № 2 з Луцька, яка виборола 3-тє місце, команда «Шахтар» Нововолинськ – 2-ге місце. Переможцями стали гравці команди «МАЛ»  із міста  Коростень.