<

У Нововолинську шиють теплі речі для військових

22:26 | 24.11.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
472
/ Коментарі відсутні

Підприємиця Оксана Станицька співпрацює із волонтерами Нововолинська з 2014 року. Нині відгукнулась на їхню пропозицію та надала цех для пошиття теплого одягу військовим.

До роботи залучила 15 своїх працівниць, які працюють на волонтерських засадах, пише Суспільне.

З її слів, в цеху виконують як індивідуальні замовлення військових, так і замовлення для підрозділів. Нині шиють партію одягу – 101 комплект. До нього входять теплі шапки, куртки, бафи та балаклави.

“Розкроювати комплекти військового одягу допомагають працівниці Нововолинської швейної фабрики, у них великий закрійний цех, а ми усе зшиваємо”, – каже Оксана Станицька.

Тканину фліс для потреб військових запропонували придбати партнери з-за кордону.

“Спочатку привезли три рулони тканини, на 120 метрів, тепер ще п’ять”, – говорить волонтер Олександр Вербинський

Тетяна Корінна – волонтерка. На початку повномасштабної війни з сім’єю приїхала до Нововолинська із Харкова. Нині працює у швейному цеху та волонтерить.

“Це як би наша віддача, ми теж якби воюємо, тільки тут. Як просять, так ми все робимо: то сумочки шили, тепер одяг солдатам, влітку шили теж літній одяг”, – говорить переселенка.

Майстриня цеху Наталія Ушарук про потреби військових знає від брата, який зараз воює. Жінка каже: як тільки з’являється необхідність – в цеху відкладають комерційні замовлення та працюють для армії.

Координує роботу волонтерів у Нововолинську Катерина Варвус. Пошиття теплого одягу – лише один із напрямків роботи гуманітарного штабу “Нововолинськ Help”. Налагодили цю роботу, бо отримали запит від військових.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Лютого, Субота
3 Лютого, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі