<
У Нововолинську нещодавно відкрився новий офіс «Страховий Консультант»

20:34 | 24.05.2023 / Нововолинськ / /
Перегляди
6155
/ Коментарі відсутні

У Нововолинську на бульварі Шевченка, 32 відкрився новий офіс «Страховий Консультант». Ми поспілкувалися із директором офісу Ганною Пенько, яка розповіла про особливості розвитку та тенденції страхування в Україні, психологію стосунків з клієнтами, цінності та тонкощі роботи компанії.

Ганна Пенько з власного досвіду знає, що від непередбачених ситуацій не застрахований ніхто, і розповіла нам, як не залишитися зі своєю проблемою віч-на-віч.

Ганно, від чого найчастіше хочуть убезпечити себе ваші клієнти?

Найбільше звертаються автомобілісти. Незважаючи на всі спроби законодавчо зробити автодорожній рух у нашій країні безпечнішим, ситуація залишається плачевною. Культура поведінки на дорогах бажає бути кращою. Без страхового поліса за кермо сідати просто небезпечно.

Також клієнти бояться за своє життя та здоров’я  – всі чудово розуміють, що через війну та коронавірус ризики у рази зросли.

Хворіти стало страшно, і бажання хоч якось допомогти собі у разі хвороби або нещасного випадку також провокує людей звертатися до нас.

Чому, на вашу думку, більшість все-таки воліє відмовлятися від страхових послуг?

У народі склалося упереджене ставлення до страхування. Мало хто вірить, що якісь папірці та внески справді зможуть покрити потенційні збитки. Але насправді це не так, адже страхування за 31 рік незалежності дуже змінилося. Компанії, що працюють на ринку України так, як і у всьому світі цінують свою репутацію не менше, ніж  клієнти своє здоров’я чи майно. Робота страхових компаній спрямована саме на захист.

Проблема в тому, що клієнти не вміють працювати зі страховими компаніями.

Тому дуже важливо мати свого особистого консультанта у сфері страхування, на основі цього і був відкритий цей офіс – “Страховий консультант”, (за адресою м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 32), який дасть можливість кожному із клієнтів мати прямий зв’язок з професіоналом, який зможе допомогти в критичній ситуації 24 години на добу.

Як має діяти професіонал страхового бізнесу, коли клієнт звертається за допомогою у разі події?

У такі моменти страховий агент має на деякий час стати психологом. З людиною, яка потрапила в критичну ситуацію, не можна розмовляти цифрами та термінами – потрібно вислухати її та надати професійну допомогу, саме на цьому і спеціалізується наш офіс – “Страховий Консультант”.

Що вигідно відрізняє ваш офіс від інших представників страхового ринку в Нововолинську на сьогоднішній день?

Наш офіс сучасний, комфортний, знаходиться в центрі міста, що дуже зручно для водіїв. Також у нас можна отримати безкоштовну консультацію. Ми працюємо з найкращими страховими компаніями: СК “ПЗУ Україна” та СК “ТАС”. У нас клієнт може підібрати продукт, який задовольнить саме його вимоги та бажання. Ми не нав’язуємо послуги однієї страхової компанії, у людини завжди є вибір.

Також ми працюємо онлайн, клієнт може придбати собі страхування перебуваючи в будь-якому куточку світу і це робить нас, певною мірою, не звичайними. Ми не прагнемо утримати клієнтів за рахунок кількості проданих послуг, нас більше цікавить їхня якість. Також важливим для нас є розуміння потреб та можливостей клієнта. Тільки так можна надати послугу, яка виявиться для споживача дуже вигідною.

Ви хотіли б, щоб ваші діти продовжили вашу справу?

Звичайно. На мій погляд, страхування – це найлюдяніший бізнес. Страховики приймають бік того, кому на плечі впала проблема, і фінансово підтримують, коли гроші потрібні для утримання добробуту, що похитнувся.

Культура страхування в нашій країні ще недостатньо розвинена, що відкриває для нового покоління поки що недоступні нам перспективи.

А що б ви хотіли сказати вашій дитині перед її першим робочим днем ​​у страховому бізнесі?

Стався до людей так само, як би ти хотів, щоби ставилися до тебе представники сфери послуг. А все інше обов’язково вийде.

Запрошуємо ВАС відвідати наш офіс за адресою: м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 32.

Графік роботи: Пн-Пт із 10:00 до 18:00, Сб-Нд – онлайн.

Телефон для довідок: +380689169448 – Ганна.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Червня, Неділя
3 Червня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі