ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Середа, 20 вересня 2017, 19:30

У Нововолинському центрі зайнятості провели тренінг на тему «Емоційний інтелект у вирішенні конфліктів»

18:18 | 18.08.2017 / Рубрика: Нововолинськ / Прокоментуй!
0

Днями в приміщенні  Нововолинського міського центру зайнятості відбулися тренінги за участю представника ВОГО «Корпорація щастя» Анни Нестерак на теми: «Емоційний інтелект у вирішенні конфліктів» та «Ефективна самопрезентація для просування на ринку праці».

Метою першого тренінгу було: проінформувати учасників із особливостями впливу емоцій у спілкуванні в рамках конфліктної взаємодії.

Присутні були ознайомлені із поняттям «конфлікт», які є види конфліктів, етапи їх протікання. Розглянули модель спілкування  М. Розенберга для вирішення складних конфліктних ситуацій. На основі реальних ситуацій проаналізували, яким чином краще вирішити наростаючий  конфлікт та не загострювати емоційний стан сторін.

Метою тренінгу «Ефективна самопрезентація для просування на ринку праці» була поінформованість пошукачів роботи про інструменти само презентації для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Тренер пояснила поняття «особистого бренду», його складові.  Також розповіла про важливість створення ефективного ділового іміджу для проходження результативної співбесіди на обрану посаду.

Використання індивідуального іміджу доступний та потрібний кожному із нас- як для просування на ринку праці зокрема, так і для створення гарних стосунків у сім’ї. Адже імідж- це спосіб відстоювати свою позицію і представляти свої можливості та інтереси.

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"