<
У Нововолинській громаді виділили понад 7 млн гривень на тероборону, заробітну плату педагогам та ремонт доріг

17:35 | 23.03.2023 / Нововолинськ / , /
Перегляди
1310
/ Коментарі відсутні

У Нововолинську внесли зміни до бюджету на 2023 рік. Відтак, 1,5 млн гривень виділять на виплату педагогам, 3,5 млн гривень для військових та на проведення мобілізаційних заходів, а також 2 млн гривень на ремонт доріг.

Відповідне рішення про внесення змін у бюджет громади на 2023 рік прийняли 22-го березня на позачерговій сесії депутати Нововолинської міської ради.

Зазначимо, що розпорядженням Кабінету міністрів місту була передбачена Нововолинську додаткова дотація на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією в сумі 1,5 млн гривень.

Міський голова Борис Карпус розповів, що додаткову дотацію Нововолинська громада отримала за процес організації прийняття, розподіленні та забезпечені внутрішньопереміщених осіб.

“Актив зорганізував вчасну передачу необхідних даних, тому Нововолинськ єдине місто у Волинській області, котре отримало кошти у сумі 1,5 млн”, – додав міський голова.

Згідно з рекомендаціями міністерства фінансів, у зв’язку з тим, що освітня субвенція була зменшена, кошти будуть направлені на заробітну плату вчителям.

Начальниця фінансового управління виконавчого комітету Галина Бурочук додала, що передбачена також інша субвенція з обласного бюджету у сумі 50 тис. гривень на природоохоронні заходи, а саме дослідження якісного стану атмосферного повітря.

Крім того, з бюджету Нововолинської громади на 2023 рік виділили 3, 5 млн гривень для волинської тероборони, на облаштування укріплень українсько-білоруського кордону та проведення заходів по мобілізаційній підготовці та 2 млн гривень на поточний ремонт доріг.

Нагадаємо, 19-го грудня депутати Нововолинської міської ради прийняли головний кошторис територіальної громади на 2023 рік, який становить 363 мільйони гривень.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Червня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі