<

У Нововолинську вокзал будувати не планували: у мережі знову обговорюють закинуте приміщення

Цей запис опубліковано більш як рік тому
23:53 | 13.11.2019 / Нововолинськ / , /
Перегляди
4
/ коментарів 19

У мережі опублікували світлину із закинутим приміщенням, де раніше, як зазначили, планували збудувати залізничний вокзал та колію, яка б сполучала Нововолинськ та Володимир-Волинський.

Відповідне фото опублікував Дмитро Панфілов у фейсбук-спільноті “м. Нововолинськ”.

“Мало би бути Нововолинським ЖД вокзалом”, – підписав світлину автор допису.

У коментарях під дописом зазначають, що справа від вказаного приміщення є досі дієва станція для товарних потягів “Центральна”.

Крім того, під дописом з’ясували, що після невдалої задумки із вокзалом дане приміщення стало першим клубом у Нововолинську.

Нагадаємо, у 2016-му році нововолинці зареєстрували петицію про відновлення залізничного вокзалу, якого ніколи не існувало в місті. Дану петицію було зареєстровано 26-го квітня 2016 року Русланом Бутейцем. Проте вона назбирала лише 170 підписів, із 200 необхідних.

До слова товарна залізнична станція Центральна була розташована в часи СРСР за 2 кілометри від Нововолинська.

Раніше начальник станції «Центральна» розповіла БУГу декілька фактів: як виявилось приміщення, що вважалось вокзалом, за радянських часів слугувало клубом відпочинку залізничників і тепер знаходиться у приватній власності. Міжміського пасажирського сполучення у Нововолинську ніколи не було, навіть колії не розраховані на рух такого транспорту.

Тому вести мову про відновлення пасажирських перевезень недоречно, а за побудову всієї залізничної інфраструктури відповідає “Укрзалізниця”.

коментарів: 19
   • ну так шо, CoolFace, скільки людей живе в Новіку в савєцких квартирах ? з туалетом на вулиці ? га ?

    • “Гість” у своєму амплуа. Комуністичному. А ось кляті буржуї, за “бордюром”, під себе до цих пір ходять. Слава КПСС!

     • Супер! Старий комсомолець добре знає як під себе треба ходити!

     • о, комсомолець не дасть збрехати ! так скільки, пан комсомолець ?

    • А скільки у совєцкіх же гуртожитках, де “на тридцать восемь комнаток всего одна уборная”© В. Висоцький

     • ну і скільки ? не в післявоєнні роки, про які співав Володимир Семенович, а на нашій пам’яті ? в Новіку, наприклад, шоб далеко не ходити…

  • Гість,як вірний членінець досі пальцями дупу підтерає. Ось як проти туалетного паперу виступає! Ну як там не хочеш приєднатися до свого вождя світового пролетаріату, гадаю в мавзолеї для тебе місце знайдеться.

 1. рейки вже є. з,єднати три шахтарські міста – Соснівка-Червоноград-Нововолинськ пасажирським потягом – тягати пасажирські вагони можна ось тим малим дизельком!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Неділя